ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ - Золоторудна мінералізація західної частини Українського щита

Актуальність Роботи. Інтенсивні геолого-зйомочні та пошукові роботи в межах західної частини Українського щита (УЩ) протягом останніх десятиліть привели до відкриття різномасштабних об'єктів - від чисельних точок мінералізації до рудопроявів і невеликих родовищ. В той же час речовинний склад проявів золоторудної мінералізації залишався слабо вивченим. Це стосується в першу чергу мінерального складу руд та типоморфізму золота і супутніх рудних мінералів. Проблеми існували і у визначенні мінеральноі форми золота та його концентраторів. Традиційна пошукова орієнтація на процеси окварцювання та сульфідизації не принесла бажаних результатів. Потребують подальшої розробки мінералогічні та геохімічні критерії пошуку золотого зруденіння. Все це в сукупності і обумовлює актуальність роботи.

Зв'язок Роботи З Науковими Програмами Та Темами. Робота виконана в зв'язку з такими відомчими темами ІГМР ім. М. П. Семененка НАН України: "Золотоносність та рудна мінералізація крайових зон Українського щита та його обрамлення" (1986-1990 роки, № держ. реєстрації 01860022371, "Геохімія та петрологія ендогенних родовищ кольорових та благородних металів на території Українського щита" (2001-2005 роки, № держ. реєстрації 0101U000552), "Розробка мінералого-геохімічних критеріїв локалізації благороднометалічної мінералізації в докембрійських комплексах західної частини УЩ" (Програма "Стратегічні мінеральні ресурси України", 2005-2009 роки, № держ. реєстрації 0107U009661).

Мета І Задачі Досліджень. Провести детальне вивчення мінерального складу проявів золоторудної мінералізації західної частини УЩ. Виявити закономірності поширення зоторудної мінералізації та особливості генезису. Для досягнення цієї мети необхідно було вирішити такі завдання:

    - встановити закономірності поширення проявів золоторудної мінералізації; - вивчити мінеральний склад золоторудних проявів та основних продуктивних асоціацій; - провести типізацію проявів золоторудної мінералізації за мінералогічними та геохімічними ознаками; - з'ясувати залежність типоморфних особливостей самородного золота та головних індикаторних мінералів від умов рудоутворення; - оцінити промислову значимість основних мінералого-геохімічних типів золоторудної мінералізації.

Об'єкт Досліджень. Мінералого-геохімічні типи золоторудної мінералізації, типоморфізм золота та головних індикаторних рудних мінералів. золоторудний мінералізація рудоутворення мінерал

Похожие статьи




ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ - Золоторудна мінералізація західної частини Українського щита

Предыдущая | Следующая