ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ - Технічна діагностика повітряних суден і авіаційних двигунів

Лабораторні роботи виконуються відповідно до програм навчальних дисциплін: "Технічна діагностика повітряних суден та авіадвигунів" і "Основи технічної діагностики" з метою дослідження станів агрегатів та іншого обладнання технічних систем, а також їхніх моделей за допомогою діагностичної апаратури та статистичних методів обробки інформації на ПЕОМ. Під час виконання робіт студенти закріплюють теоретичні знання, здобуті на лекційних заняттях, і набувають практичних навичок обробки параметрів та роботи з діагностичною апаратурою.

Перед виконанням робіт студенти мають ознайомитись з їхнім описом, засобами і методами, які використовуються в процесі досліджень, а також пройти інструктаж з питань техніки безпеки, охорони праці та навколишнього середовища. Інженерно-технічному складу необхідно стежити за справністю діагностичного обладнання, ЕОМ та приладів контролю.

Під час підготовки до виконання робіт студенти мають ознайомитися із спеціальною літературою, в якій зосереджені відомості про конструкцію та роботу діагностичної апаратури, а також методами та алгоритмами математичної обробки статистичних даних.

Усі графічні побудови, які передбачено відповідними методичними вказівками, слід виконувати вручну, на міліметрових аркушах згідно з вимогами ЄСКД. Проміжні та допоміжні розрахунки, які належить робити в окремих лабораторних роботах, необхідно виконувати окремо, а їх наслідки у звіти не заносити. Ескізи, креслення і рисунки виконувати олівцем або чорною пастою, надавати до них пояснювальний текст, а при необхідності проставляти габаритні та інші розміри.

Після закінчення робіт студенти повинні вимкнути устаткування і контрольно-вимірювальну апаратуру, прибрати робоче місце і показати викладачеві звіт про роботу.

Звіти повинні вміщувати назву роботи, мету її виконання, задачі, які необхідно при цьому вирішувати, і послідовність виконання роботи. У звітах слід наводити значення параметрів, які були виміряні, математичні вирази для розрахунків показників процесу діагностування та алгоритми обробки статистичної та іншої інформації. В кінці звіту студенти повинні зробити висновки та подати свої пропозиції щодо вдосконалення методів визначення станів технічних систем.

Похожие статьи




ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ - Технічна діагностика повітряних суден і авіаційних двигунів

Предыдущая | Следующая