ВИСНОВОК - Процес формування й функціонування паперових грошових знаків та бонів

У висновках підбито підсумки дослідження, викладено основні результати, що виносяться на захист реферату. Аналіз зібраних матеріалів дав змогу дослідити та вивчити боністику як науку.

Проведене дослідження базується на нетрадиційних паперових джерелах, котрими є паперові грошові знаки, бони. Тим самим у науковий обіг введено нові факти, встановити які раніше не вдавалося. Головною лінією дослідження, підпорядкованою загальному завданню роботи стало вивчення грошових знаків як історичних джерел. Вони несуть у собі прикмети часу, відображають гостроту політичної боротьби, національного пробудження, державотворення.

Успадковані грошові знаки і бони є, з одного боку, важливим джерелом вивчення політичної, фінансово-економічної історії, а з другого - містять повчальні уроки для утвердження грошових систем, створення твердої національної валюти.

Допоміжні історичні дисципліни дають найбільш грунтовну оцінку джерелам. Починаючи з простих методів дослідження, визначається наукова стежка, або потреба вводити тим чи іншим способом у науковий обіг те, чи інше джерело. Кожне історичне джерело - наслідок життя і діяльності людини або суспільства. Отже, допоміжні історичні науки, зокрема і боністика, відіграють вагоме місце у вивченні історії.

Вивчення зображень національної валюти має велике значення для дослідження історії політичного, економічного та культурного розвитку нашої держави. Аналіз зображень, розміщених на купюрах, дає можливість з'ясувати основні зміни, що відбувалися в політичному й економічному житті держави, процес формування передумов подальшого розвитку української державної символіки [2, 16, 17].

Похожие статьи




ВИСНОВОК - Процес формування й функціонування паперових грошових знаків та бонів

Предыдущая | Следующая