Тести: "Державний кредит і державний борг" - Склад і динаміка видатків на економічну діяльність держави за 2009-2013 роки

    1. Структура доходів Державного бюджету України включає: 1) доходи від операцій з капіталом; 2) трансферти; 3) податкові неподаткові надходження; 4) Усі відповіді правильні.

Відповідь: 4)

    2. Що таке податкові надходження? 1) обов'язкові, безповоротні платежі органам державного управління; 2) відрахування з доходів громадян; 3) плата за користування майном.

Відповідь: 1)

    3. До якого розділу бюджетної класифікації належать трансферти? 1) класифікація доходів бюджету; 2) класифікація видатків бюджету; 3) класифікація боргу; 4) класифікація фінансування бюджету.

Відповідь: 3) видаток державний бюджет фінансування

    4. Суб'єктами відносин у формуванні доходів є: 1) з одного боку - держава, з іншого - підприємства, установи, організації та населення; 2) з одного боку - держава, з іншого - підприємства, установи, організації; 3) з одного боку - держава, з іншого - населення;

Відповідь:1

    5. Обов'язкові платежі - це: 1) податки та неподаткові платежі; 2) гранти міжнародних організацій 3) благодійні надходження

Відповідь: 1)

    6. Одним з головних призначень доходів державного бюджету є: 1) забезпечення виконання загальнодержавних функцій; 2) побудова оптимальної структури бюджетної системи; 3) затвердження дійових засад і принципів функціонування бюджетної системи.

Відповідь: 1)

    7. Закріплені доходи державного бюджету - це: 1) доходи, які згідно з чинним законодавством повністю зараховуються до бюджету певного рівня; 2) повністю включаються в бюджет з року в рік; 3) внески до державних цільових фондів.

Відповідь:2)

    8. Доходи від власників та підприємницької діяльності належить до: 1) податкових надходжень; 2) неподаткових надходжень; 3) офіційних трансфертів.

Відповідь: 3)

    9. Хто є розпорядником бюджетних коштів? 1) керівники міністерств, відомств та установ; 2) Президент; 3) Кабінет Міністрів України; 4) Верховна Рада; 5) Прем'єр міністр.

Відповідь: 3)

    10. Що визначає єдиний кошторис доходів і видатків бюджетної установи? 1) загальний обсяг, цільове надходження, використання і щоквартальний розподіл коштів; 2) розподіл між місцевими бюджетними; 3) щомісячний розподіл коштів; 4) всі відповіді правильні; 5) немає правильної відповіді.

Відповідь: 2)

    11. Як називається визнання обсягу витрат на розрахункову планову одиницю? 1) нормування видатків; 2) асигнування; 3) розподіл видатків; 4) розподіл доходів; 5) немає правильної відповіді.

Відповідь: 3)

    12. Як називається величина затрат на одиницю? А) норма видатків; Б) норма розрахунку; В) норма доходів; Г) норма надходжень; Д) немає правильної відповіді.

Відповідь: 3)

    13. У невиробничій сері видатки державного бюджету поділяються: 1) за галузями; 2) за видами суспільної діяльності 3) 1+2; 4) на освіту та культуру; 5) на правоохоронну діяльність та мистецтво.

Відповідь: 1)

    14. За якими ознаками класифікуються видатки бюджету? 1) Роль у відтворенні виробництва; суспільне призначення; цільове призначення; 2) Галузі економіки і соціальної сфери; рівні бюджетної системи; форми бюджетного фінансування. 3) Суспільне і цільове призначення; роль у відтворенні виробництва; галузі економіки і соціальної сфери; рівні бюджетної системи; форми бюджетного фінансування. 4) Роль у процесі відтворення; суспільно-цільове призначення; галузі національної економіки; рівні бюджетної системи; форми бюджетного фінансування.

Відповідь: 1)

    15. Як поділяються видатки бюджету за формами бюджетного фінансування? 1) Постатейне, глобальне та змішане фінансування. 2) Проектне та кошторисне фінансування. 3) бюджетні кредити та бюджетні трансферти. 4) Проектне і кошторисне фінансування, бюджетні трансферти. 5) Бюджетні кредити, бюджетні трансферти, проектне і кошторисне фінансування.

Відповідь: 1)

    16. Які показники використовуються при плануванні видатків на охорону здоров'я: 1) кількість ліжок; 2) числа санітарів; 3) число хворих на одну лікарню; 4) число лікарів на одну лікарню; 5) відповіді 1 і 4.

Відповідь: 1)

    17. До гарантій соціального захисту належать: 1) гарантування кожному працюючому громадянину мінімального рівня заробітної плати; 2) задоволення освітньо-культурних потреб та належного рівня охорони здоров'я; 3) захист купівельної спроможності малозабезпечених громадян; 4) вирівнювання рівнів життя окремих категорій населення; 5) усі відповіді правильні.

Відповідь: 1)

Похожие статьи




Тести: "Державний кредит і державний борг" - Склад і динаміка видатків на економічну діяльність держави за 2009-2013 роки

Предыдущая | Следующая