Машина для штрихування, Пакувальна машина - Процес вироблення книги

Штрихувальний станок ШД-1. Штрихувальний станок ШД-1 відноситься до станків першої групи і має дві аналогічно збудовані, розташовані в ряд штрихувальні секції з плоскими ножами. Верхні ножі обох секцій працюють поперемінно з здвигом на половину циклу, тому під час штрихування книг в першій секції працівник підготовлює наступну книгу і встановлює її під штрихувальний ніж в другій секції. Наявність двох секцій вдвічі збільшує пропускну здатність станку.

Робітник укладає книги на розсувні, регульовані по формату планки, а упори падають на ніж. Відстань між верхніми і нижніми ножами в кожній секції регулюється гайками.

Керування станком кнопочне, від кнопочної станції. Машину вимикають педаллю, при натисканні на яку розривається кнопочний контакт і розмикається ланцюг двигуна. Для повороту станка вручну слугує маховик.

Механізм станку отримує привід від електродвигуна через клиноремінну передачу, черв'ячну пару, шестерні і та головній вал. Наявність трьохступеневих шківів в приводі забезпечує роботу станка на трьох різних швидкостях.

На головному валі встановлені два кулаки однакового профілю.

Перший кулак закріплений жорстоко при роботі, можна переставляти при регулюванні. З цією ціллю другий кулак зроблений розрізним і кріпиться на валу болтом. Поверненням другого кулака на валі можна змінювати довжину дуг, що описуються найбільшим і найменшим радіусами кулаків, і тим самим регулювати час вистою верхніх ножів і штовхальників в крайніх положеннях.

Верхні ножі переміщаються зворотно-поступально у вертикальній площині по тих, що направляють станини, отримуючи привід від кулаків головного валу через ролик, тягу, гайку, втулку із закріпленими на ній пальцями, двоплечій вильчатий важіль і ножетримач. Ролик замикається з кулаком пружиною. У внутрішній площині ножетримачів змонтовані електронагрівальні елементи.

Положення верхнього ножа по висоті регулюється залежно від товщини оброблюваних книг обертанням гайки. Гайка, переміщаючись в осьовому направлені на тязі, зміщує в тому ж напрямі втулку з пальцями; при цьому важіль повертається на осі, заставляючи переміщатися ножетримач з ножем.

Нижній ніж не має привід, ножетримач з нижнім ножем стримується в заданому положенні підпруженим важелем. Пружина не повинна деформуватися під зусиллям, що створюється при нормальній роботі штрихувальних ножів. Силу упругостей пружини регулюють, вкручувавши або викручуючи стрижень з сережки. Положення ножа по висоті опреділяєтся установкою фіксатора.

Штовхальник отримує рух від кулака головного валу через важелі і сережку. Вісь обертання штовхальника закріплена на гайці. При зміні формату оброблюваних книг штовхальник повинен переміщатися разом з віссю обертання, щоб точно розташуватися відносно переднього обріза книги. Положення осі штовхальника регулюють обертанням гвинтів. Під час регулювання гвинт, з'єднуючий втулку сережки з важелем, має вивернути. Інші гвинти, розташовані паралельно змальованому, отримують рух через конічні передачі.

Пакувальна машина

Упаковачна машина (ПУА-1). Упаковку пачок книг можна виконувати на машині ПУА-1, в якій знаходиться рулонна зарядка, що дозволяє використовувати рулонний упаковочний матеріал. Зазвичай для упаковки використовують картон товщиною 0,5-0,6 мм. Ширина рулона вибирається в співвідношенні з форматом книги. Упаковка на цій машині виконується без заклейки клапанів з наступною обв'язкою пачок шпагатом на машині різних марок (МВ-3, фірми "Ампаг").

Похожие статьи




Машина для штрихування, Пакувальна машина - Процес вироблення книги

Предыдущая | Следующая