Опис принципової схеми, Опис пристрою сполучення з лінією - Захист інформації від витоку з телефонної мережі зв'язку

Пристрій може виявляти й декодувати сигнали малої амплітуди. Для досягнення цього DVDD, AVDD і VBIAS повинні бути розв'язані, а тракт прийому ? захищений від сторонніх сигналів, що перебувають у смузі частот. Щоб забезпечувати слабкий зв'язок повного опору із землею, що розв'язують конденсатори (C9 - C12, C7, C8) повинні бути встановлені настільки близько до модему наскільки це можливо й приєднано безпосередньо до їхніх висновків. Простіше всього цього досягти можна за допомогою конденсаторів поверхневого монтажу. VBIAS використовується як внутрішнє джерело напруги зсуву для виявлення й генерування різнополярних аналогових сигналів. Воно повинне бути ретельно розв'язано, щоб забезпечити його стабільність. Якщо VBIAS використається для установки зовнішніх аналогових рівнів і повинне розв'язуватися буфером з високим вхідним опором.

До виводу DVSS підключені конденсатори генератора тактових імпульсів Xtal C5 і C6, які своїм низьким повним опором забезпечують надійний запуск генератора тактових імпульсів.

принципова схема мікросхеми смх869

Рисунок 7.3 Принципова схема мікросхеми СМХ869

Опис пристрою сполучення з лінією

У загальному випадку функціональна схема пристрою сполучення виглядає в такий спосіб

функціональна схема пристрою сполучення з лінією

Рисунок 7.4. Функціональна схема пристрою сполучення з лінією

Пристрій сполучення з лінією необхідно для розв'язки по постійному струмі, захисту чипа від перенапруги, узгодження рівнів напруги й для розриву лінії. Модем підключається до лінії, коли реле лінії закрито. Реле можна управляти з виходу RDRVN, як показано на рисунку 7.5.

Рисунок 8.5 показує спрощений пристрій сполучення для використання з 2-х-провідною лінією 600 Ом. Повний опір розриву лінії забезпечується перетворювачем, R1 і C1, шум високої частоти зменшується конденсаторами C1 і C3, у той час як R2 і R4 регулюють рівень прийнятого модемом сигналу. Для ясності ланцюга захисту лінії не показані.

принципова схема пристрою сполучення з лінією

Рисунок 7.5. Принципова схема пристрою сполучення з лінією

Рівень лінійних сигналів, що передаються, визначений різницею напруг між висновками TXA і TXAN. Він менше 6 дБ завдяки резистору розриву лінії R13 і менше втрати в лінії індуктивного зв'язку. Припустимий рівень втрат у перетворювачі 1 дБ, з установкою набору регістрів Tx для Tx посилення контролю за рівнем 0 дБ, номінальні рівні сигналу в лінії передачі будуть:

VDD = 3.3 В.

Tx режими КAM і ЧМ (без захисного тонального сигналу) -7.5 дб.-м.

Режим передачі тонального сигналу -7.5 дБ.-м.

Режим передачі подвійного тону -3.5 і -5.5 дБ.-м.

Для повного вхідного опору лінії 600 Ом, 0 дБ.-м. = 775 мВ.

У напрямку прийому пороги виявлення сигналу усередині модему пропорційні AVDD і залежать від установки рівня посилення Rx у наборі Rx регістрів. На рівень сигналів у модемі впливають втрати в лінії індуктивного зв'язку й номінали резисторів R2 і R4. Величина R2 повинна бути обрана так, щоб рівень прийнятого сигналу в RXAFB був 3 - 6 дБ, тобто нижче, ніж на 2-провідній лінії. Наприклад, якщо втрати в перетворювачі - 1 дБ, те R2 повинен бути 130 кОму. Величина R3 (15 кому) обрана таким чином, щоб використати приблизно 20 дБ додаткового посилення, коли потрібен тип 1 ідентифікації зухвалого оператора. Для кращого конструктивного виконання рекомендується, щоб введення трансформаторного зв'язку забезпечило хоча б рівень втрат гібридного перетворювача = 7 дБ. RXBN вхід може бути обраний установкою висновку 14 загального регістра керування в "1", що внутрішньо з'єднує RXBN з RXAN. Застосовуючи компоненти, показані на рисунку 8.5, можна додати приблизно 20 дБ до посилення Rx, з'єднуючи паралельно R3 з R2. Це полегшує виявлення деяких сигналів відключення від лінії, наприклад як можливо необхідний для 1-го типу ідентифікації зухвалого оператора. Для 2-провідної лінії конденсатор C4 потрібен для забезпечення подачі живлення на пристрій, коли реле розімкнуто. Якщо це не потрібно, то без R3 і C4 можна обійтися.

На рисунку 7.6 показано, як CMX869 може використатися для виявлення викличного сигналу з більшим рівнем напруги, що надходить із телефонної лінії при вхідному виклику.

принципова схема ланцюга детектора дзвінка

Рисунок 7.6. Принципова схема ланцюга детектора дзвінка

Коли сигнал досягне стабілітронів VD1, VD2 (напруга включення), струм, протікаючи через світлодіод, відкриває вихідний транзистор і розряджає конденсатор C14. Резистор R8 обмежує струм через вихідний транзистор оптопари приблизно до 30 мA в піку. Поки є присутнім викличний тон, що перевищує напругу стабілізації, вивод RDN матиме логічний нуль, а вихід тригера Шміта матиме логічної одиниці.

Похожие статьи




Опис принципової схеми, Опис пристрою сполучення з лінією - Захист інформації від витоку з телефонної мережі зв'язку

Предыдущая | Следующая