Вступ - Формоутворення трансформуючої кабінки-яблучко

В наш час великий попит мають об'єкти, які трансформуються, тобто трансформери. Їх актуальність в тому, що вони займають менше місця, з легкістю трансформуються в інший об'єкт і є зручними для використання. Трансформери більше властиві стилю мінімалізм. Так, як вони компактні і багато функціональні.

Основним принципом цієї роботи є аналіз і оглянд загальних уявлень про форму і формоутворення. Форма може бути будь-якою, це вже залежить від задуму самого дизайнера.

Для створення трансформуючого об'єкта, спочатку потрібно взяти форму чогось живого, чи це рослина, чи тварина, і поступово пертворити в об'єкт який буде мати трансформацію. Маючи вже форму легше далі працювати над об'єктом. Зараз є багато різних предметів інтер'єру, які по своїй формі нагадують щось. Трансформуючих об'єктів є багато.

В даній курсовій роботі метою являється за допомогою біооб'єкта і поступової трансформації показати як із допомогою форм звичайного яблука можна добитися уніканікальних форм для кабінки у кафе.

Завданням являється з'ясувати гармонійне поєднання таки якостей у формоутворенні як функційно-експлуатаційні, та відповідність естетичним вимогам формоутворення. У даній курсовій роботі також йтимется про функційну виразність і художній образ формоутвореня, асоційаці, як його функціональний комплекс, також про гнучкість і ефект перевертиша.

Похожие статьи




Вступ - Формоутворення трансформуючої кабінки-яблучко

Предыдущая | Следующая