Види рекламних видань - Рекламні видання

Розглянемо деякі види рекламних видань. Найпопулярніші брошури, прейскуранти, проспекти, каталоги і буклети. Вони щиряться поштою, на спеціальних заходах, виставках, презентаціях. Є також рекламні листівки. Листівка може бути найрізноманітніших видів і форм - від невеликого плаката до мініатюрного календаря.

Проспекти і каталоги застосовуються головним чином заради реклами, новий товар ринку.

Проспект

Це видання, що містить докладні відомості про один чи навіть кількох подібних за призначенням товарах чи послугах. У ньому, зазвичай, є інформацію про призначенні товару, основних областях його застосування, відмітних особливостях, засобах вживання. Проспект адресується як до споживачів, і торговим підприємствам, які реалізовувати товар. Проспекти мають більший формат проти рекламних і виготовляються, зазвичай, з більш щільною папери. Вони добре передають форму й посвідку товару. Зазвичай вони випускаються з великими кількостями фотографій або ж кольоровими ілюстраціями. Проспекти часто супроводжують лист із рекламою дорогого товару.

Каталог

На відміну від проспекту каталог включає у собі систематизований по якомусь ознакою перелік значної частини товарів. У сучасному бізнес-колі каталог - це представницький рекламний продукт, обличчя товарів та послуг. Інформаційне наповнення, коректура, дизайн і підготовка до друку каталогів є дорогим задоволенням вимагають пристойного кількості часу. Таке видання зазвичай порівнюється зі найкращими, професійно виготовленими зразками журналів, каталогів і брошур. Тому, наповнення каталогу має розкривати якусь актуальну тему, або представляти комерційний інтерес, з бездоганною орфографією, хорошим дизайном і високим якістю поліграфічного виконання.

Для друку каталогів використовують найсучасніші методи поліграфії в більшості випадків, якісну крейдований папір. Інтерес до нестандартні формати дизайну і преси каталогів досить високий - кожна компанія хоче виділитися як мальовничістю, а й стилем.

Каталоги знаходять використання у оптової торгівлі. У каталозі, прейскуранті (систематизованому збірнику цін за групами та видам товарів) зустрічаються елементи апарату видання: перелік товарів, покажчик, вихідні відомості, зміст.

Брошура

Це невеличка книга, зазвичай без твердого переплету, в обкладинці. Вигляд рекламної продукції. Також трапляються й навчальні брошури.

Брошура - це неперіодичне текстове книжкове видання обсягом понад 4, але з більш 48 сторінок, з'єднаних між собою ниткою з допомогою гаптування, скріпкою, гвинтовій дротом та інших.

Брошура-каталог дозволяє їм отримати повну інформацію товари чи послугах фірми з допомогою барвистих фотографій, детального описи продукту і. Виконання брошур буває найрізноманітнішим - від текстових брошур, надрукованих на газетної папері до повно кольорових, виконаних чудовій якості.

Брошура вміщує значно більше інформації, ніж листівка чи буклет і столі адресата вона довше. Виконана на якісної папері, у хорошому колір і переплетення належним чином, брошура по зовнішнім виглядом справді може змагатися з іншими глянсовими журналами, будучи у своїй значно менш дорогим проектом.

Рекламна брошура - це міні-презентація товару або ж послуги. Печатка брошур може здійснюватися різними сортах папери з різними варіантами кольоровості. Зазвичай брошури друкуються на офсетного папері, та її обкладинка виготовляється з більш щільною, найчастіше крейдяному папери різних сортів. Найбільш популярна глянсова крейдований папір і покрита додатково матовим лаком. На виготовлення обкладинки підходять картонки, що використовуються, наприклад, виготовлення візитних карток.

Останнім часом стає модним виготовлення брошури по-друге, кишенею. Це дозволяє докладати до неї листівки, візитну картку чи компакт-диск.

Буклет

Серед численних маркетингових і рекламних інструментів вона обіймає важливе місце. Буклет - неперіодичне листове видання, зазвичай, надруковану однією аркуші, сфальцьованим у будь-який спосіб удвічі і більше згину (гармошкою, дельта образно, з поперечним фальцем тощо). У буклеті може бути викладена інформацію про фірмі, її товарах, послугах, знаменних подіях тощо разом із кольоровими фотографіями і ілюстраціями. Рекламні буклети дозволяють надати споживачам повнішу інформацію, подати її структуроване, дуже зручне і, в водночас, недорого.

Розбивка матеріалу в буклеті сталася на кілька візуальних областей дозволяє логічніше розмістити інформації і більш дохідливо донести до потенційного споживача. Також у силу звий універсальності, буклет може замінити й інші види рекламної друкованої продукції, це є багато надрукувати великий тираж буклетів і використати його переважають у всіх рекламних акціях (виставки, презентації, розсилання поштою, роздача надворі), не роблячи додаткових витрат за барвисті листівки, флаєри, плакати тощо.

Щоб створити рекламний буклет, який справді зацікавить і приверне аудиторію, потрібно багато часу, кропіткої і скрупульозної роботи з дизайну буклету, і навіть барвиста печатку хорошому папері.

Печатка буклетів виконується зазвичай на крейдяному папері. Найпоширеніші формати буклетів - А 4 і А 5, із першого чи 2 згинами, повно кольорової печаткою з обох сторін.

Рекламна листівка

Листівки - одне із найбільш основних видів рекламної продукції. Вони може бути іміджевими чи інформаційними, утримувати коротку інформацію про компанії та цінових пропозиціях, або описувати переваги продукції або послуг. Листівка служить відмінним роздавальним матеріалом на виставках, презентаціях. реклама кошти буклет

Оскільки основним змістом листівки є інформаційний блок, необхідні креативні ідеї подачі цього блоку, ніж просто захотілося прочитати його, а й зрозуміти суть поданого інформації. І тому листівка вимагає скрупульозного опрацювання ідеї лише на рівні дизайну і рекламного тексту, а до друку листівок стоїть підходити особливо ретельно. У листівці особливо важливими простота викладу й зовнішня привабливість, здатні утримати увага фахівців і спонукати до дії.

Серед різної фірмової поліграфії плакати займають особливу увагу. Їх помітні на біг-бордах, у вітринах магазинів, на стінах офісів. Якісно виготовлений плакат з оригінальним дизайном може бути навіть предметом інтер'єру, прикрасою нічого для будь-якого приміщення.

Плакати завжди привертають увагу - плакат, розташований на жвавої дискусії магістралі, на виставковому стенді чи вітрині великого торговельного центру, побачить сотні мільйонів і тисяч людина. Тоді як і кожен випущений буклет чи листівку - лише. Розділивши вартість виготовлення плаката кількості контактів із клієнтами, ми матимемо значно меншу суму, ніж в інших напрямів поліграфії.

Крім рекламних плакатів існують іміджеві, соціальні, агітаційні і інформаційні (наприклад, театральні чи кіно-афіші). Різними трапляються й їх формати. Стандартний варіант А 3 - порівняно недорогий, проте не найефективніший, його добре залучити до основному ролі офісного. Формат А 2 оптимальний варіант, особливо в середніх і малих тиражах, його сфера застосування досить широка.

Корпоративні календарі з фірмовою символікою є з найпопулярніших видів новорічної рекламної продукції. Багато компаній щорічно прагнуть випустити свій календар, щоб піднести його клієнтам і партнерам. Це продукція тривалого користування і привертає увагу і адресата та її гостей.

Слід зазначити, що з дизайну і преси календарів великого формату необхідні графічні матеріали виключно високої якості. Якщо таких немає, краще зменшити формат календаря, або застосувати векторну графіку чи малюнки рукою.

Листівки, застосовувані в рекламної і PR-діяльності також бувають рекламними (флайкард чи фрикард). Їх використовують з останнього часу як вид комунікації. Набір листівок - непогана альтернатива рекламному буклету. Зазвичай, вони теж мають стандартний чи євро формат і виготовляються з картону одностороннього милуванню.

Похожие статьи




Види рекламних видань - Рекламні видання

Предыдущая | Следующая