Висновки, Список використаної літератури - Свято Меланки і Василя в народних віруваннях та обрядах

Традиція обряд свято меланки

Обрядовий календарний фольклор має для нас велике пізнавальне значення, бо в ньому художньо відбилися риси тисячолітньої історії розвитку українців від первісного роду до розвиненого суспільства. Наші обрядові дійства допомагають пізнати історію розвитку народу, історію його культури, як матеріальної, так і духовної.

Річно-календарний фольклор має велику художню цінність: він жив довгі століття, шліфувався, вбирав у себе все найкраще з доробку національного генія. Він створювався в труді, збагачувався в труді і полегшував та збагачував його. В ньому відтворено народне ставлення до явищ природи і навколишньої дійсності, благородний потяг до толерантних взаємин, одвічне прагнення спокою, злагоди, добра.

Список використаної літератури
    1. Воропай О. Звичаї нашого народу. Етнографічний нарис. Т.1. - Українське видавництво. - Мюнхен, 1958. - 400 с. 2. Килимник С. Український рік у народних звичаях в історичному освітленні: [У 3 кн., 6 т.]. Кн. І, т. 1: (Зимовий цикл). - Факс. вид. - К.: АТ "Обереги", 1994. - 400 с. 3. Курочкін О. В. Українські новорічні обряди "Коза" і "Маланка". - Опішне: Українське народознавство - 1995. - 377 с. 4. Народні пісні з-над Дністра в записах Євгенії Ярошинської. - К.:Музична Україна, 1972. - 323 с. 5. О. Иреней Мих. Контратович История Подкарпатской Руси для народа. - Ужгород, 1924. 6. Рибаков Б. А. Язичество древней Руси. М.: Наука, 1988. - 784 с. 7. Сапіга В. К. Українські народні свята та звичаї. К.: Вид-во "Знання України".-- 1993.-- 112 с.

Похожие статьи




Висновки, Список використаної літератури - Свято Меланки і Василя в народних віруваннях та обрядах

Предыдущая | Следующая