Розробка графічного інтерфейсу діагностичної програми - Розробка програми керування PCI пристроєм в операційній системі Windows

Головне вікно програми роботи з пристроєм містить декілька кнопок керування, а саме: "Scan PCI", "Memory operations", "Configure device", "Send".

стартове вікно програми

Рис.11. Стартове вікно програми

Ш Активація кнопки "Scan PCI"

вибір пристрою

Рис.11. Вибір пристрою

Відповідає за сканування всіх пристроїв на комп'ютері. Під час натиснення кнопки SCAN викликається метод void CScan::OnBnClickedScan(), де відбувається весь процес сканування. Після натиснення клавіші у вікні-комбо, яке подане зліва від кнопки SCAN відображаться всі пристрої і їх ресурси; для роботи потрібно вибрати потрібний пристрій зі списку, він автоматично відкриється і отримає хендлер. Якщо на PCI платі встановлений пристрій наш пристрій (vendorID=1031 deviceID=9031), він відкриється автоматично. Після успішного відкриття пристрою, становляться активними всі інші кнопки.

Ш Активація вкладки "Memory operations"

дочірнє вікно

Рис.12. Дочірнє вікно: тестуюча програма

Дане вікно призначене для тестування пристрою. Тут можна записувати та читати дані з будь якої адреси будь якого адресного простору. Також можлива блокова передача даних, яка активізується встановленням прапорця "enable block transfers". Блок записується за одною адресою, або використовується автоінкремент адреси. Адресний простір вибирається в комбо - вікні "Select address space". Режим (розмір слова) можна вибрати в комбо - вікні "Select address mode".

Ш Активація вкладки "Config space"

дочірнє вікно конфігурування пристрою

Рис.13. Дочірнє вікно конфігурування пристрою

Детальна робота конфігурування описана в пункті 3.

Ш Активація вкладки "Send"

Призначена для передачі даних з пристрою в іншу програму. В ролі програми приймача використовується існуюча програма DiGiProg яка автоматично запускається при натисканні кнопки Send. Параметри в цій програмі для нормального функціонування повинні бути такими:

Channel = 0

Buffer size = 2

У вікні програми відображається тільки кількість отриманих даних. Самі дані можна буде продивитись у записаному файлі. Для запису у файл необхідно встановити прапорець "write to file".

Програмою - передавачем є наша програма, яка послівно читає дані з пристрою, і, згідно з встановленим у комбо - вікні інтервалом, пересилає ці дані програмі - приймачу.

Похожие статьи




Розробка графічного інтерфейсу діагностичної програми - Розробка програми керування PCI пристроєм в операційній системі Windows

Предыдущая | Следующая