Розробка з'єднувального тракту, Опис процесу встановлення з'єднання - Створення комутаційної техніки на основі цифрових систем передачі

Згідно технічного завданя необхідно розробити тракт ТА-А (АМ) й також ТА-Б (ПС). Функціональна схема з'єднувального тракту наведена в додатку Е.

Умови з'єднувального тракту - абонент ТА-А № 52-52-52 включений в абонентський комплект абонентського модуля (типу АК-6). Абонентському комплекту наданий канальний інтервал (КІ) 06 в ГТ-. Генератор тональних сигналів ПС включений в ГТ-8, у якому по КІ-00 здійснюється посилка цифрового сигналу "готовність станції". Абонент ТА-Б № 54-54-54 включений в 10 абонентський комплект абонентського модуля. Для комутації в ПС використовується УКС-32 (просторово - часовий комутатор ємністю 31 інформаційний ГТ та один ГТ для спільноканальної сигналізації). На підстанціїї використовується УКС-32. На опорній станції - УКС -128.

Для з'єднання АМ і УКС-32 використовується цифрова з'єднувальна лінія ІКМ -30 (ГТ - 0 КІ15) для абонента ТА-Б і ГТ -9 КІ 8 - для абонента, наприклад ТА-А. З'єднання в УКС-32 здійснюється по цифровій лінії ІКМ-30 (ГТ-5 КІ 10) та КІ 8 ГТ-9. В УКС-128 для з'єднання виділений КІ10 ГТ-6.

Опис процесу встановлення з'єднання

При зняті абонентом А мікротелефона з ТА-А, замикається коло постійного струму. В АК ТА-А включається точка сканування, яка через програмно-логічну матрицю (ПЛМ) повідомляє мікропроцесору (МП) абонентського модуля (АМ) про виклик.

МП за даними, записаними в оперативному запам'ятовуючому пристрої (ОЗП), визначає дані про абонента - викликає ТА-А, що включений у просторово-часовий комутатор (ПЧК) у КІ-06 ГТ-4, телефонний апарат у абонента ТА-Б РАТС-3, типу АТСК-У.

МП здійснює в ПЧК комутацію КІ-06 ГТ-4 з КІ-00 ГТ-7, тобто підключає до ТА-А "Сигнал станції" від цифрового генератора тональних сигналів (ЦГТС). Сигнал у цифровому виді надходить в АК, де перетворюється в аналоговий і абонент чує "Сигнал станції" (СС).

При наборі абонентом ТА-А номера абонента ТА-Б шлейфні імпульси сприймаються точкою сканування ТА-А і передаються в МП, де запам'ятовуються, СС відключається.

Далі МП ПС аналізує номер і вибирає вільний канальний інтервал, що знаходиться в КІ-08 у ГТ-06. Для передачі номера МП формує пакет сигнальної інформації і по КІ-13 передає в ГТ-08 ПЧК УКС ПС. Інформація записується в ЗПКС ПС. Номер із ЗПКС ПС передається в ПКС-2 ОПС, де аналізується. Після аналізу вибирається комплект ЦЗЛ і вільний канальний інтервал КІ-10 ГТ-5. ПКС2 ОПС видає номер абонента ТА-Б у ЗПКС ПС

В УКС ПС, інформація передана з ЦЗЛ, записується в ЗПКС ПС. Номер із ЗПКС ПС передається в ПКС-2 ПС, де аналізується. Після аналізу вибирається комплект ЦЗЛ і вільний канальний інтервал КІ-15 у ГТ-3. Так, як ПКС2 ПС видає номер абонента ТА-Б у ЗПКС ПС. По закінчення процесу з'єднання, створюється розмовний тракт. МП аналізує та обирає для передачі посилки виклику ГТ-7

Після відповіді абонента ТА-Б настає розмова. Під час розмови мікрофон ТА-А одержує струм живлення з АК ТА-А, мікрофон ТА-Б із подібного АК ТА-Б.

Схема з'єднувального тракту АМ - ПС подана у додатку Е.

Похожие статьи




Розробка з'єднувального тракту, Опис процесу встановлення з'єднання - Створення комутаційної техніки на основі цифрових систем передачі

Предыдущая | Следующая