Конструктивне рішення адміністративного - побутового корпусу - Проект виробничої будівлі з адміністративно-побутовим корпусом розроблений для будівництва в м. Судак

Промисловий будівля корпус конструктивний

Проектована будівля АБК по конструктивній системі прийнято каркасно - стінової.

Каркас будівлі складається з колон перетином 400 х 400мм і монолітних залізобетонних ригелів, що влаштовуються по всьому периметру будівлі. О тії проектованого житлового будинку прийняті цегляними, які сполучені з колонами. Плити перекриття запроектовано монолітними, з армованою системою.

Колони і ригелі

Проектована будівля являє собою збірно-монолітний каркас, який працю як рамно-звязана система.

Жорстке сполучення ригеля 3 КОЛОНОЮ (зменшення пролітного згинальної V моменту за рахунок перерозподілу його на опорний), а також включення в роботу збірно-монолітного ригеля примикають ділянок перекриття (розрахункове таврового розтин) дозволило значно заощадити витрату залізобетону на 1 m2.

Витрата збірного залізобетону7 становить 0,11 - 0,15 m2 на 1 m2 загальної площі.

Колони перерізом 400x400 мм і виготовляються у формі. Матеріал колон - важкий бетон класу В30. Для сполучення колон з ригелями, в них в рівні перекриттів передбачаються ділянки з відкритою арматурою, посиленою хрестовими арматурними зв'язками. Стикування між колонами здійснюється за рахунок пропуску поздовжніх арматурних стержнів однієї колони в тіло іншої, що дозволяє з'єднати колони одного розміру перетину з іншим.

Стиковка колон здійснюється без зварювання - за допомогою "штепсельного" стику. Збірні попередньо напружені ригелі перетином 220x215мм, служать ребрами монолітного перекриття, з яким сполучаються випусками арматури.

Розрахунковим перерізом ригеля є тавр, полицею якого служить перекриття. Матеріал ригелів - важкий бетон класу В30, поздовжнє армування попередньо напружуваними канатами діаметром 12 К7.

Сполучення ригеля з колоною жорстке, мають стіни жорсткості, які спільно зі збірно-монолітним каркасом сприймають розрахункові зусилля. Для додання жорсткості вузла з'єднання ригеля з колоною, через тіло колони пропускаються додаткові арматурні стрижні. Замонолічування вузла сполучення проводиться бетоном класу В30.

Перекриття

Перекриття складається з попередньо напружених ж / б плит товщиною 60 мм, службовців незнімною опалубкою і монолітного армованого шару товщиною від 80 мм до 140 мм укладається зверху.

Зчеплення монолітного шару зі збірною плитою здійснюється за рахунок шорсткої верхньої поверхні плити, виконуваної в заводських умовах шляхом оголення крупного заповнювача. Матеріал плит - важкий бетон кл. В35. Поздовжнє армування попередньо напружуємося дротом діаметром 5 ВрІІ.

При бетонуванні монолітного, шару плита - опалубка, включаючи і ригелі, підпирається системою інвентарних опор. Жорсткість диска перекриття досягається за рахунок укладання арматурних сіток на стиках плит і над ригелями.

Монолітний шар перекриття виконується з важкого бетону класу В15 - В25. Вузол з'єднання "колона - ригель - плита" є монолітним. Весь каркас збирається без застосування зварювання. В якості перекриття можливе застосування пустотних плит.

Пристрій сходової клітки

Сходи запроектована по серії 1.050.9-4.93 (випуск 0-1) "Сходи для багатоповерхових громадських, адміністративних та побутових будинків і виробничих будівель промислових підприємств

Сходи виконані по сталевих косоурах, тип сходів 2 - Трьохмаршеві. Ширина сходових маршів прийнята рівною 1500мм. Уклон маршів 1:2.

Сходові клітки з несучими цегляними стінами вирішені як окремо стояіце, конструктивно не пов'язані з каркасом будинку. Зазор між елементами каркаса стінами сходових кліток повинен бути не менше 50 мм,

На конструкції маршу із сталевих косоурів укладається збірні залізобетони ступені. Кріплення косоуров до майданчиковим балках здійснюється на болтах МІ6 нормальної точності.

Після перевірки правильності положення змонтованих конструкцій гайки болтів повинні бути закріплені або шляхом приварки їх до стрижня болта, або забивний різьблення.

Усі сходинки і майданчикові вкладиші прийняті по ДСТУ 8717.1-84 "Сходинки бетонні та залізобетонні".

Елементи сходового огородження типу (ЛО) розроблені під пластмасовий поручень (по ДСТУ 1Е1П-77 з полівінілхлориду). Огорожа прийнято без поворотних елементів. Кріплення основних стійок огородження проводиться шляхом приварки їх до заставних виробам в торці щаблі й до закладних виробів в майданчикових вкладишах.

Вогнестійкість сталевих косоурів та балок забезпечується оштукатурюванням по сітці товщиною захисного шару 1 см.

Межа вогнестійкості - не менше 1 години. Маркування схеми сходової клітки по сталевих косоурах прийнята наступною: ЛК-33-15-2

У проектованому будівлі АБК в якості перегородок використовується комплектна система, для сухого способу обробки приміщень. Включає в себе основні матеріали: гіпсокартонні листи, металеві профілі або дерев'яні бруски додаткові матеріали шпаклювальні суміші, армуючі стрічки, грунтовки, шурупи і т. п., а також інструмент та технічну інформацію про конструкції і способу виробництва.

Збірні гіпсокартонні перегородки системи застосовуються як внутрішні огороджувальні конструкції приміщень з сухим, нормальним (складські та адміністративні приміщення, комори кімнати) і вологим режимом (санвузли, душові і ванні кімнати).

Перегородки з гіпсокартонних листів на металевому каркасі без заповнення або з заповненням з матеріалів групи горючості НГ (негорючі, ДСТУ 30244 - 94) з пожежної небезпеки відносяться до класу ко (непожароопасние, ДСТУ 30403 - 96), отримані в результаті проведених під вогневих випробувань відповідно до ДСТУ 30247.1 - 94 і розрахункової оцінки Пристрій каркаса перегородок виконується тільки після закінчення монтажу всіх комунікацій, за винятком силових, слабкострумових електричних і трубних розведень, що проходять в тілі перегородок. У зв'язку з цим, отвори для пропуску комунікацій на архітектурних планах у проекті вказувати не слід

Покриття підлоги та стелі

При проектуванні будівлі АБК стелі в приміщеннях виконані Підвісними на сталевому каркасі, при використанні комплексних систем "гипрок URSA".

Стелі призначаються для декоративної обробки приміщень, приховування електропроводки та мереж інженерного обладнання, а також для підвищення межі вогнестійкості у поліпшення тепло-і звукоізоляції перекриттів і покриттів громадських і виробничих будівель. Стелі застосовують в приміщеннях з сухим, нормальним і вологим температурно-вологим режимом за БНіП 23-02-2003, температурою повітря не нижче +15 "С.

В якості внутрішнього теплозвукоізоляційного шару в підвісних стелях "Gyproc - URSA" використовуються плити марки П-20 або мати марки М-20 з скляного штапельного волокна по ТУ5763-001-71451657-2004 "Вироби теплоізоляційні зі скляного штапельного волокна" URSA "; плити і мати цих марок відносяться до негорючих матеріалів (НГ). Стандартні плити мають розміри 600 х 1250 мм з допустимим відхиленням розміру по ширині ± 10 мм мати - ширину 600 і 1200 мм і довжину до 18 м.

Повітряний проміжок між несучим підставою і обшивкою підвісної стелі доцільно виконати товщиною не менше 40 ... 50мм і повністю заповнювати звукоізолюючим матеріалом.

Каркас стелі складається з основних і несучих профілів П60 х 27, розташованих в одному рівні перпендикулярно один одному і з'єднаних між собою у місцях перетину однорівневими з'єднувачами.

Підлоги виконані по БНіП 23-02-2003, зводяться в будь-якому регіоні країни. Дана серія статей випускається фірмою AT "Гипрок". У проекті використовується два типи підлог - П5, ПІ 1.

Пол типу П5 (на кресленні тип 1), призначений для пристрою над холодними підпіллями або підвалами, з теплоізоляцією з пінополістиролу "URSA EPS" по суцільній плиті перекриття.

За суцільний плиті перекритгя розкочують шар пароізоляції з поліетиленової плівки "URSA SHCO 500", з нахлестом сусідніх полотнищ на 200мм. На неї укладають вирівнюючий шар сухого піску" товщиною 10мм. Тепло ізолюючий шар виконують із плит пінополістиролу URSA EPS товщиною 40мм. На шар пінополістиролу "URSA EPS" монтують стяжку з дм шарів аркуша "Gyproc G15", 12,0 мм. Готову стяжку, при необхідності, шпаклюють, вирівнюють поверхню і приступають до укладання підлогової плитки. Товщина теплоізоляційного шару "URSA EPS" прийнята за даними заводу виробника.

Підлоги типу ПІ 1 (на кресленні тип 2), влаштовуються по суцільній плиті міжповерхового перекриття (див. Малюнок 4).

За суцільний плиті перекриття розкочують шар пароізоляції з поліетиленової плівки "URSA SECO 500", з нахлестом сусідніх полотиіц на 200мм. На неї укладають вирівнюючий шар сухого піску, товщиною 10мм. 1 Іа вирівнюючий шар укладають звукоізолюючий шар з плит пінополістиролу "URSA EPS", товщиною 40мм.

На шар пінополістиролу "URSA EPS", монтують стяжку з двох шарів аркуша "Gyproc G15", 12,0 мм (див. Таблицю 13). Готову стяжку, при необхідності, шпаклюють, вирівнюють поверхню і приступають до укладання ламінату. Ламінат прийнятий за колірним рішенням під натуральне дерево, з вже наявний на ньому підкладці.

Пристрій вікон і дверей

У проектованому будівлі АБК для заповнення віконних прорізів використовуються віконні системи компанії ПРОПЛЕКС - п'ятикамерних 11ВХ профілів "PROPLEX" класу "Premium".

Переваги даного вибору системи "Proplex Premium":

L Збільшений коефіцієнт опору теплопередачі досягається завдяки пятикамерною конструкції і збільшеною до 70 мм ширині профілю, а так само тим, що армуючий профіль відділений від зовнішньої лицьової стінки не менше, ніж двома попередніми камерами, а від внутрішньої лицьової стінки камерами, що знижує ймовірність утворення містків холоду і тим самим збільшує загальний коефіцієнт опору теплопередачі. Згідно ДС1У 30673 коефіцієнт опору теплопередачі профілю, рівний 0,8441 м20С/Вт, дозволяє віднести його до класу № 1 та використовувати в умовах Крайньої півночі. Збільшена ширина фальца під склопакет розрахована на установку будь-яких склопакетів, в тому числі морозостійких, товщиною до 40 мм.

    2. Фальц під склопакет має невеликий нахил, для звільнення порожнини від конденсату. При установці заповнення в фальц під склопакет встановлюється компенсаційна прокладка, що розподіляє навантаження на фальц, на яку, в свою чергу, встановлюються розпірні регулювальні прокладки 3. Система лаконічна за кількістю використовуваних профілів, необхідних для виробництва основних типів вікон. Взаємозамінні (універсальні) комплектуючі.

Конструкція дверей

У проектованому будівлі АБК використовуються двері фірми "FORMO", для вхідних дверей (3640 * 1600, 3640 х 2400). Двері виконуються за індивідуальним замовленням з дотриманням всіх необхідних технологій. Властивості посилених звукоізоляційних дверей FORMO:

    А) міцність-додатковий захист; Б) акустична ізоляція (29 dB відповідно до ДСТУ 475-78)

Дверне полотно товщиною 40 мм з фальцем, каркас з композитного

Матеріалу. Заповнювач - екструдована ДСП, поверхня - MDF плита з будь-яким з можливих варіантів покриття.

Торцева частина полотна для збільшення міцності покрита спеціальним матеріалом кромки під колір полотна. Дверна коробка (перетином 42x92 мм) з зрощеного масиву сосни, покриття - відповідно з поверхнею полотна. По периметру коробки встановлений звукоізоляційний ущільнювач.

Похожие статьи




Конструктивне рішення адміністративного - побутового корпусу - Проект виробничої будівлі з адміністративно-побутовим корпусом розроблений для будівництва в м. Судак

Предыдущая | Следующая