Редагування макросів - Призначення макросів

У цьому розділі ми розглянемо питання зміни тексту макросу, його видалення і перейменування. Тут же буде розказано про те, як записати нову послідовність дій у вже існуючий макрос.

Одним із способів внесення змін до записаний макрос є запис нового макросу. Однак це не завжди зручно, а часто буває і утомливо з-за великого обсягу роботи. У наступному прикладі ми змінимо формат вводяться чисел у макросі "Число".

Приклад 3. Редагування тексту макросу

У цьому прикладі вам належить змінити текст макросу.

Для входу в режим редагування макросу виконайте команду

Сервіс | Макрос. З'являється вікно діалогу "Макрос", в якому після вибору потрібного для редагування макросу стають доступними кнопки, у тому числі кнопка Редагування.

Редагувати можна і безпосередньо в модулі з текстом макросу. Текст макросу "Число" розташований у модулі 1, розташованому після 16 листа робочої книги. Використовуючи кнопки прокручування аркушів знайдіть модуль 1 і натисніть кнопку миші на його ярлику. Перед вами з'явиться текст макросу "Кількість", записаний на мові VisualBasic:

Число Макрос Форматний код "# #??" Швидкий виклик: Ctrl + x

Sub Число ()

Selection. NumberFormat = "# #??"

EndSub

Перші два рядки складають коментар, наступні - текст макросу. Редагування зводиться до того, що замість форматного коду "#

#??" Вводиться форматний код "# #??, 00".

Діючи аналогічним чином, ви можете внести більш серйозні зміни в текст макросу. Фактично ви маєте можливість змінювати текст програми VisualBasic, який реалізує макрос. Це відкриває перед вами великі можливості в написанні власних програм.

Похожие статьи




Редагування макросів - Призначення макросів

Предыдущая | Следующая