Вступ - Функціонування нарису у друкованих засобах масової інформації м. Миколаєва

Будь-який журналістський задум здобуває втілення у формі певного жанру. Щодня розкриваючи газету, читач зустрічається в ній не просто з текстами, а замітками, статтями, нарисами, інтерв'ю, есе та іншими жанрами журналістики. Кожен жанр - це типова модель твору, яка створена на основі подальшої конкретизації типологічних ознак виду публікації.

В кожній області творчості жанри мають свою специфіку. Це відноситься й до журналістських творів - до публікацій всіх відомих нам типів у печатних періодичних виданнях. На сам перед до жанрів газетної публіцистики.

У даній роботі спробуємо з'ясувати, що собою являє поняття "жанр", та розкрити всі його формулювання, "художньо-публіцистичний жанр", "нарис". Та дослідити історію використання нарису в періодичних виданнях нашого регіону - Миколаєва та Миколаївської області. А конкретно: Обласної громадсько-політичної газети "Південна правда" та районної газети "Березань" смт. Березанка Миколаївської області. Виявити проблемні моменти у написанні нарису та складності у пошуку матеріалу, для подальшого втілення у цей вид художньо-публіцистичного жанру.

Журналістика жанр публіцистичний нарис

Похожие статьи




Вступ - Функціонування нарису у друкованих засобах масової інформації м. Миколаєва

Предыдущая | Следующая