Висновок - Закладання насаджень плодових і ягідних порід в умовах Харківської області

У процесі складання курсового проекту я оволодів методикою проектування, поглибив свої знання з плодівництва, грунтознавства, агрохімії, фітофармакології, організації та економіки сільськогосподарського виробництва та інших дисциплін.

Також я зрозумів, що при правильному розміщенні плодових насаджень, дотриманні організаційних і технічних умов їх експлуатації плодові рослини врожайні і економічно високоефективні.

В основі розвитку кісточкових культур знаходяться недовикористані потенційні ресурси - раціональне розміщення садів в районах з сприятливими кліматичними і грунтовими умовами, перехід на інтенсивні технології, використання кращих сортів і підщеп, нові організаційні форми економічного стимулювання прискореного наростання виробництва плодів кісточкових порід

В ході виконання курсової роботи я закріпив отримані знання по закладці плодового саду. Зробив необхідні розрахунки. Побудував план - схему проектованого саду. У роботі і господарстві я застосував полив по борознах - цей спосіб є дешевшим, але не ефективнішим якби в господарстві було, більше засобів то краще було б застосувати краплинне зрошування, яке є економічнішим і вигіднішим. При правильному проведенні плантажной оранки поля краще засвоюються елементи живлення, молодий сад раніше починає плодоносити, дерева розвиваються краще.

У подальші роки в молодих садах я пропоную вносити азотні добрива рано навесні до набухання бруньок з розрахунку 60кг на/га за рахунок аміачної селітри або сечовини. У другій половині вегетації внесення азотних добрив не допустиме, оскільки надлишок азоту в другій половині подовжує період вегетації, погіршує умови зимівлі плодового дерева. Починаючи з п'ятого року життя і до кінця сад вважається таким, що плодоносить, раз на три роки в сад необхідно вносити 30 - 40т гною на га. Восени під глибоку оранку разів на два роки 100кг/га фосфору під глибоку оранку 30-40см. Калійні добрива на наших грунтах не вносять, оскільки його досить. Азотні добрива за рахунок аміачної селітри.

Формувати дерева пропоную двома формами:

    1) Поліпшено-ярусной кроною. 2) Пальметою

Похожие статьи




Висновок - Закладання насаджень плодових і ягідних порід в умовах Харківської області

Предыдущая | Следующая