Вступ - Розвиток етики ділової культури в умовах глобалізації

Культура неспростовно визначає перспективи бізнесу. Знання про те, яка поведінка є коректним, вкоренилися всередині кожної країни. Поряд з тим, що існують універсальні стандарти неправильної поведінки (наприклад, для більшості соціумів холоднокровне вбивство є табу), є досить багато моментів, за якими є значні відмінності щодо підходящого поведінки. І це особливо помітно в сфері бізнесу.

Сучасні внутрішні та зовнішні економічні відносини України вимагають дотримання загальноприйнятих норм ведення бізнесу, форм ділового спілкування та етичних норм. Формування ділової культури в умовах сучасного українського виробництва відбувається у суперечливій ситуації підсилення зовнішнього тиску на бізнес з боку різних

Вирішальну роль у євроінтеграційних прагненнях України відіграють трансформації в системі органів державної влади та органів місцевого самоврядування, оскільки саме вони є основними провідниками політики євроінтеграції. Тому реформування системи державного управління в Україні має відбуватися на основі орієнтирів та ціннісних пріоритетів розвитку європейського співтовариства у цій сфері.

Основний зміст управлінських інновацій в Європі протягом останньої чверті ХХ століття характеризується як державний менеджеризм, який стимулює переорієнтацію системи державного управління на потреби громадянина. Йдеться про зміну парадигми в теорії публічного управління. Поступово починають формуватися нова культура та новий стиль роботи публічних органів, орієнтованих на потреби населення, підвищення відповідальності за розподіл послуг і ресурсів. Управління орієнтоване на ціннісні та культурні чинники, а не на бюрократичні правила і норми.

Мета роботи полягає в необхідності аналізу, вирішення основних проблем формування та розвитку етики ділової культури в умовах глобалізації.

Похожие статьи




Вступ - Розвиток етики ділової культури в умовах глобалізації

Предыдущая | Следующая