Постановка задач - Засоби радіорелейного зв'язку

На основі проведеного аналізу існуючих і перспективних станцій вітчизняного та закордонного виробництва слід відмітити зростання тенденцій використання сучасних технологій і схемотехнічних рішень при побудові нових і модернізації існуючих радіорелейних станцій як цивільного, так і подвійного призначення. У Військах зв'язку це обумовлено як використанням обладнання, що відпрацювало закладений ресурс роботи станцій, так і його моральною та технічною застарілістю. Крім того, з прийняттям на озброєння нових станцій Р-450, а в перспективі Р-425, слід також переглянути умови та принципи застосування РРС при побудові мобільної компоненти системи зв'язку взагалі. Це обумовлене використанням цифрових автоматичних комутаторів потоків і пакетів, передаванням інформації в цифровому вигляді та особливостями з'єднання з цивільними цифровими мережами зв'язку.

Однак, зважаючи на вказані перспективи, для забезпечення зростаючих потреб сучасної системи управління військами потрібно шукати нові методи розвитку радіорелейних комплексів для покращення якості і взаємодії різних каналів зв'язку. Ці пошуки можливо реалізувати на основі перспективних схемотехнічних рішень. Останнє дозволить забезпечити надійну, своєчасну і якісну передачу всіх видів інформації в інтересах управління військами в мирний та воєнний час.

Таким чином, в роботі вирішені наступні задачі:

    -аналіз впровадження сучасних технологічних рішень в зразках радіорелейної техніки закордонного та вітчизняного виробництва; -вибір та обгрунтування перспективних схемотехнічних рішень для побудови радіорелейного комплексу; -розрахунок збільшення ефективності передачі інформації в радіорелейному комплексі побудованому на основі перспективних схемотехнічних рішень; -рекомендації щодо застосування запропонованих рішень побудови цифрового сегменту радіорелейної станції з цифровими антенними решітками.

Похожие статьи




Постановка задач - Засоби радіорелейного зв'язку

Предыдущая | Следующая