Оптичне випромінювання - Вплив електромагнітних полів на організм людини

Оптичне випромінювання це - електромагнітне випромінювання оптичного діапазону, частина спектру електромагнітного випромінювання протяжністю від 1 нм до 1 мм, яка ділиться на три різні області - ультрафіолетову, видиму та інфрачервону. Цей інтервал визначений Міжнародною комісією з освітлення (МКО) і є в певній мірі умовним.

Видимою називається область тому, що за її межами візуальна фотометрія за допомогою ока людини є неможливою. За межами діапазону оптичного випромінювання зі сторони коротших довжин хвиль простягається рентгенівське, гама - і космічне випромінювання, а зі сторони довгих довжин хвиль - ультракороткі та інші радіохвилі, хвилі струмів промислової частоти та інші.

Виникає оптичне випромінювання за рахунок електронного збудження атомів і коливально-орбітального руху молекул. Оптичне випромінювання можна представити як електромагнітні хвилі, що поширюються у вакуумі зі швидкістю світла c = 299 792 458 м/с ? 3 - 108 м/с.

За визначенням, світло - це оптичне випромінювання, яке є видимим для людського ока. Світло також можна розглядати як і психофізичне поняття.

Виходячи із загальних міркувань світлові хвилі слід розглядати як окремий випадок електромагнітних хвиль, які характеризуються коливаннями двох векторів - вектора електричної напруженості Е та вектора магнітної напруженості Н.

Похожие статьи




Оптичне випромінювання - Вплив електромагнітних полів на організм людини

Предыдущая | Следующая