Історія підприємства - Автоматизована інформаційна система виробництва фабрики шкіряних виробів

Історія підприємства шкіряної фабрики "Ніка" почалася ще після революції 1917 року. Підприємство стало основним постачальником шкір для пошиття армійського взуття та спорядження в Україні. У цей час понад 70% всієї продукції йшло на пошиття взуття для солдатів та офіцерів Червоної Армії.

За період з 1926 по 1941 роки завод перетворився на одне з найбільших підприємств шкіряної промисловості України, обсяг його виробництва зріс у 3,5 рази і досяг 120 млн дм кв. юхтових та 50 млн дм кв хромових шкір.

Під час Великої Вітчизняної війни устаткування заводу демонтували та евакуювали до Сталінграду. Відразу ж після визволення Києва від фашистських загарбників невелика група фахівців почала відбудовувати завод, який був майже повністю зруйнований, залишився без устаткування і теплоенергетичної бази. За короткий час завод став до ладу, почав випускати продукцію.

Оснащення підприємства новою технікою у 60-ті роки дозволило підвищити рівень_механізації_виробництва_до_71%.

У подальші роки підприємство постійно вдосконалює структуру управління виробництва, прагнучи добитися найкращої його організації.

У 1991 році Київське ВШО було перетворено на орендне підприємство, у вересні 1993 року на зборах якого створено товариство з обмеженою відповідальністю закритого типу. У грудні 1994 року створено акціонерне товариство закритого типу "Ніка".

23 лютого 2004 року підприємство отримало СЕРТИФІКАТ відповідності системи управління якістю, який підтверджує його відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2000 та чинним в Україні нормативним документам ДСТУ ISO 9001-2001. Наявність цих документі підтверджує високий технічний, технологічний та організаційний рівень підприємства, гарантує можливості підприємства до стабільного випуску продукції_широкого_асортименту.

Серед традиційного асортименту шкір для верху модельного взуття запропоновані нові види шкір товару: Семіанілін, Мрія, Вікторія, Фантазія.

Впроваджено нові методи виробництва юхтової шкіри. Поряд з традиційною юхтою жировою для верху робочого взуття цвяхового методу кріплення запропонована юхта зі зменшеним вмістом жиру для клеє-прошивного методу кріплення.

Для елітного спеціального військового взуття запропонована шкіра поліпшеної якості. Одна з нових розробок підприємства гідрофобна шкіра ВОДОГРАЙ. Ця шкіра не пропускає вологу на протязі мінімум 3 години. Вона може бути використана для виробництва високоякісного військового взуття, взуття для екстремальних видів спорту та відпочинку (рибальство, мисливство) та для високоякісного повсякденного взуття: дитячого, чоловічого та жіночого.

Для підприємств протезно-ортопедичної галузі освоєний випуск таких шкір товарів як шкіра лимарно-сідельна, облямівка, велюр протезний, сирець.

Шкіра для низу взуття, устілкова випускаються у конфігураціях і товщинах: пола, ворот, чепрак, половинка. Це дало змогу розширити коло споживачів за рахунок пропозицій різних цін в залежності від конфігурації і товщини.

Другорядним продуктом підприємства є виробництво клею міздряного, який використовується на абразивних, картонажних та будівельних виробництвах.

Для будь - якого підприємства розвиток та виробництво високоякісної продукції неможливі без кваліфікованого, злагодженого трудового колективу. Майже половина працюючих має стаж, що перевищує 15 років. Підготовка та перепідготовка робітників та ІТР, включаючи стажування за кордоном, забезпечує можливість переходу виробництва на нові технології та виготовлення нових видів конкурентоспроможної продукції.

Похожие статьи




Історія підприємства - Автоматизована інформаційна система виробництва фабрики шкіряних виробів

Предыдущая | Следующая