Вступ - Дослідження рівня викидів двоокису вуглецю при спалюванні біодизеля

На сьогоднішній день гостро стоїть проблема енергетичної незалежності, яка могла б бути пом'якшена за рахунок використання альтернативних джерел енергії і, зокрема, використання біопалива.

Вирішення цієї проблеми можливе за рахунок використання як відновлювальних джерел енергії, зокрема, вітрової, сонячної, біоенергії, геотермальної та інших, так і використання прогресивних енерго - та ресурсозберігаючих технологій промислового виробництва, ведення комунального господарства, сільського господарства тощо.

Провідне місце в енергозбереженні в світі займає біоенергетика. Серед відновлювальних джерел їй належить більше 70% виробництва енергії. Основними джерелами виробництва такої енергії в аграрному секторі є енергетичні культури, відходи переробки сільгосппродукції та відгодівельних комплексів. У світі в цілому біомаса займає четверте місце у структурі палив, які використовуються на енергетичні потреби. Вона забезпечує близько 14% загального споживання первинних енергоносіїв у світі.

Щороку збільшується кількість держав, які зацікавленні у виробництві палива з відновлювальних ресурсів. В багатьох із них це переросло у справжній бум виробництва насамперед таких моторних видів біопалива, як біоетанол та біодизель. Використання відновлювальних джерел енергії і, зокрема, налагодження виробництва біодизелю, дало б змогу зміцнити енергетичну незалежність держави.

Все більше уваги приділяється екологічним наслідкам при використанні викопного палива, що призводить до зростання досліджень з метою скорочення викидів та підвищення ефективності згоряння палива.

Похожие статьи




Вступ - Дослідження рівня викидів двоокису вуглецю при спалюванні біодизеля

Предыдущая | Следующая