Структурна схема азимутального каналу - Радіоприймальний пристрій бортової моноімпульсної радіолокаційної станції

Входить до складу РЛ вимірювач кутових координат повинен визначати азимут і кут місця цілі і містить два ідентичні за схемою каналу: азимутальний і кутомірний (УМК).

Структурна схема азимутального каналу показана на рис. 1.2.1 Передбачено два режими роботи цього каналу: робочий, коли вимірюється кут і калібрувальний, коли коригуються неідентичності трактів обробки сигналів.

структурна схема азимутального каналу

Рисунок 1.2.1 Структурна схема азимутального каналу

ЦІ - цифровий інтегратор

КС - керуючим сигналом

ППТ - приймально-підсилювальний тракт

ПУДС - пристрій управління діаграмою спрямованості

ГПС - генератор пілот-сигнал

СВ - схема вирахування

АЦП - аналого-цифровий перетворювач

К - комутатор

Зм - змішувач

ЛППЧ - логарифмічний підсилювач проміжної частоти

АД - амплітудний детектор

КДА - керований дискретний атенюатор

У робочому режимі комутатор К з'єднує вихід кутового дискримінатора з пристроєм управління діаграмою спрямованості ПУДС. Крім того, відключається генератор пілот-сигналу ГПС. Кутовий дискримінатор містить два ПУТ і схему вирахування СВ. Сигнал СВ перетворюється в цифрову форму з допомогою аналого-цифрового перетворювача АЦП. У кожний з ПВП входять змішувач Зм, логарифмічний підсилювач проміжної частоти ЛППЧ і амплітудний детектор АД. В один з ПВП включається керований дискретний атенюатор КДА, який служить для зміни коефіцієнта підсилення цього ПВП. Нормування сигналів, за допомогою якої зменшується вплив амплітудних флуктуацій вхідних сигналів на точність вимірювання кутових координат, здійснюється шляхом віднімання у СВ попередньо прологарифмованних в ЛППЧ сигналів.

Похожие статьи




Структурна схема азимутального каналу - Радіоприймальний пристрій бортової моноімпульсної радіолокаційної станції

Предыдущая | Следующая