Обгрунтування вибору та характеристика парфюмерно-косметичних засобів необхідних для виконання даних робіт - Жіноча зачіска на основі моди Японії

Всі препарати для укладання волосся формують на волоссі плівку завдяки зазвичай синтетичним смолам. Універсальні фіксатори роблять волосся трохи жорсткіше і стійкіше, захищають їх від високої температури фену і від вологості повітря, додають зачісці стійкість і пишноту.

Рідкі Фіксатори. Лосьйони для волосся можуть додати стійкість зачісці, укладеній феномом. Лосьйони-оправи з сильнішою закріплюючою дією для волосся, укладеного за допомогою бігуді. Кондіционер-спрей додає волоссю шовковистість, захищає їх від перегріву при використанні фену або термобигуди. Лосьйони для м'якого волосся не так важкі, як гелі, і не зволікають їх. Всі рідкі фіксатори наносять на мокре волосся. Якщо не дозволяє час, можна обприскувати кожне сухе пасмо окремо, потім накрутити її на бігуді або на кругову щітку і швидко просушити феномом. Пінні фіксатори, або форминг-мусс, або піна для укладання, призначені як для вологого, так і для сухого волосся. Вони ідеальні для зачісок з локонами, форму яким легко додати пальцями. Оскільки пінні фіксатори містять мало вологи, волосся можна спочатку просушити феномом і лише потім промять їх, змочивши пальці пінним фіксатором. Волосся після цього можна не розчісувати. Для коротких або волос завдовжки до підборіддя досить клаптика піни розміром з мандарин, для густого і довгого волосся буде потрібно в два-три рази більше. Але піну потрібно наносити маленькими порціями: розтерти її в долонях і помалу вминати у волосся. Окрім піни для волосся, існують муссы - легка піна, яка тримає форму і додає волоссю пишноту.

Гель. Їм користуються, якщо волосся дуже неслухняне. Гель наносять на сухе волосся. "Вологий" гель зазвичай не так сильно укріплює волосся, але додає їм вологий блиск. Можна обробити гелем всю голову і гладко причесати волосся. Або обробити гелем лише окремі ділянки волосся, наприклад хвилю над лобом. Або додати акцент кучерявим кінчикам волосся. Краще всього "вологий" гель використовувати при густому темному волоссі. Попелясто-світле рідке волосся виглядатиме слабким і зовсім мізерним, світле волосся злипнеться в пасмі і матиме неохайний вигляд. Гель для укладання - сильніший зміцнюючий препарат з менш вираженим ефектом "зволоження". Цим гелем легко укласти волосся, піднявши хвилю в коріння. Можна наїжачити коротку стрижку "їжачок". Гель для укладання робить волосся жорсткіше. Мастики і креми. Мастика додає волоссю красивий блиск і трохи міцності. Пряме волосся стає компактнее, локони пластичнее, і на відміну від гелю мастика не склеює волосся в пасмі. Поважно використовувати мастики якомога менше. Беруть трохи мастики, розтирають її в долонях і пропрасовують волосся або проминают локони. Мастика добре личить для густого волосся. При природних кучерях або хімічній завивці мастику можна застосовувати навіть для тонкого волосся (мастика обважнює тонке волосся і робить їх млявими). Гель-мастика м'якше і простіше у вживанні. Структурний крем займає проміжне положення між мастикою і фіксатором. Він додає блиск, пластичність і злегка закріплює зачіску.

Лак Для Волосся. Волосся, накручене на бігуді, часто потребує лаку середньої фіксації. Волосся розчісує, струшує, укругову обприскує лаком, дає їм просохнути. Потім надають волоссю форму за допомогою гребінця і на завершення ще раз сприскують лаком. Тонке довге волосся краще всього обприскувати лаком, нагнувши голову вниз. Це додасть більше міцності нижньому волоссю, а верхні залишаться слухняними і м'якими. Пряме волосся набуває більше об'єму, якщо брати їх окремими пасмочками і сприскувати лаком середньої фіксації в самого коріння. Для чубка підійде лак сильної фіксації. Волосся чубка злегка начісує ззаду, спереду пригладжують і потім сприскують лаком. Тонкому волоссю, що розлітається, можна надати форму за допомогою лаку слабкої фіксації (сильніший лак зробить волосся жорстким). Лаком злегка сприскують волосся, дають їм просохнути і причісують як завжди.

Моделювання Волосся. Повітряне укладання. Просушування волосся на щітці фену личить для короткого волосся, а також волосся середньої довжини. Завдяки повітряному укладанню вони стають пишними, пружними. При цьому можна використовувати або скелетний гребінець, або круглу. Круглою щіткою меншого діаметру можна укласти волосся в локони. При довгому волоссі можна вводити в дію щітку лише коли волосся наполовину підсушене. Сушать голову починаючи з нижнього волосся, верхні закріплюють на верхівці. Кожне окреме пасмо прочісують від коріння проти зростання волосся, злегка натягуючи щітку. Повторюють цей прийом до тих пір, поки пасмо не просохне повністю. Довге пряме волосся укладає так. Спочатку на них наносять мус. Роблячи легкі кругові рухи феномом, підводять і висушують волосся в коріння. Кожне пасмо закріплюють в такому положенні. Аби пряме волосся зробити хвилястим, потрібно нанести на вологе волосся мус несильної фіксації. Нахиляють голову вниз і сушать волосся в коріння.

Похожие статьи




Обгрунтування вибору та характеристика парфюмерно-косметичних засобів необхідних для виконання даних робіт - Жіноча зачіска на основі моди Японії

Предыдущая | Следующая