Визначення підготовки даних для виконання розроблення - Зачіска повсякденна на основі Греції

Зачіски, розробка, технологічна послідовність виконання зачіски

Волосся і зачіска є важливою частиною будь-якого іміджу. Волосся доповнює образ і робить його неповторним.

Головне завдання перукаря зводиться до того, щоб максимально прикрасити жінку зачіскою: підкреслити природні якості обличчя і приховати його недоліки.

Тому, вибираючи зачіску, майстер мусить детально визначити особливості зовнішнього вигляду клієнтки.

Красу людини формує не тільки природа, а й результати творчої роботи модельєрів одягу, перукарів, косметологів, які прагнуть завдяки своїм знанням підкреслити індивідуальність.

Споживацька цінність зачіски як і любого іншого об'єкта моди своєрідна і оригінальна. Але багаторазове копіювання нищить оригінальність. Тому особливо актуально на сьогодні - оновлення і розширення зачісок, які надають населенню і які виготовлені в творчих лабораторіях держав. Кожна нова композиція - це свіжий штрих на картині моди, а мода відповідає естетичним вимогам людини враховуючи напрям суспільства вона дуже примхлива.

Моделювання та художнє оформлення зачісок - це мистецтво, його особливий вид. Воно підпорядковане тим же законам і логіці що у минулому. Перукарі модельєри постійно повинні впроваджувати в життя нові розробки зачісок зважаючи на індивідуальний тип клієнта, його бажання вміло надавати послуги консультативного характеру. Розуміння ритму і композиції смаку відчуття кольору і форм дозволяє їм втілювати в зачіски ідею сучасної моди.

Вибирати зачіску жінці з правильними рисами і овалом обличчя, з красивою шиєю, природно, простіше. Але таке поєднання зустрічається не так уже часто.

У зачісці дуже важливий силует, який більше ніж решта деталей виражає напрям моди. Майстер має композиційно правильно об'єднати всі елементи зачіски. Це досягається в першу чергу тупіруванням волосся. З урахуванням усіх індивідуальностей клієнтки, володіючи повним багажем знань сучасних силуетів, новинок моди (при різній довжині волосся), майстер повинен запропонувати варіант зачіски, який зробить жінку красивішою, чарівнішою, підкреслить її індивідуальність.

Майстер, виявляючи терпіння і витримку, в тактовній, доброзичливій формі, щадячи самолюбність клієнтки, повинен переконати її змінити вибрану раніше зачіску. Модна, до лиця зачіска, що гармоніює з костюмом, робить жінку молодшою, чарівнішою. Переконавшись у цьому, вона буде вдячна майстрові, стане його незмінною клієнткою.

По своєму складу волосся можна розділити на чотири типи: жирне, сухе, нормальне і змішане.

Жирне - на другий день після миття втрачає пишність, стає липким, має неприємний специфічний запах, мало тримає зачіску.

Сухе - тьмяне, ламке, не еластичне, погано розчісується, легко рветься, січеться на кінцях, погано піддається укладанню, легко всмоктує вологу.

Нормальне - блискуче, гнучке, добре переносить укладання, добре розчісується до і після миття.

Змішане - волосся жирне на коренях, але сухе і ламке на кінцях.

Для будь-яких типів волосся дуже корисний масаж голови за допомогою щітки чи пальців. При масажі застосовуються різні бальзами, креми, живильні гелі, лікувальні засоби.

Створення нової моделі складається з композиції. Це художньо-мистецький твір, складений зі змісту, характеру, призначення та інших факторів. Композиція - найголовніший організаційний елемент художньої форми, що надає творчу єдність і цілісність, підпорядковує його компоненти один одному і цілому взагалі. Композиція містить в собі такі поняття, як: формоутворення (форма, геометричний вигляд, конструкція, маса, силует); закономірності композиції(сорозмірність, підпорядкованість, композиційний центр), тобто цілісність структури; засоби композиції (пропорції, ритм); прийоми гармонії (контраст, нюанс, масштабність, симетрія, асиметрія, статика, динаміка).

При виборі зачіски краще спиратися на індивідуальність, з огляду на не тільки модні тенденції, але й на рід діяльності, стильовий зміст гардероба й особливості обличчя. Кожну людину природа наділила визначеною гармонією рис. У кожному обличчі є щось, властиве тільки цьому обличчю і ніякому іншому. Завжди можна знайти засоби, щоб підкреслити цю індивідуальність, відтінити її ще більше. І сучасний стиліст - перукар, повторюючи форми і мотиви існуючих модних зачісок, знайде деталі і контури, що зроблять зачіску придатною до кожного обличчя й образу. Як жартують деякі француженки: часом знайти гарного перукаря набагато складніше, ніж вдало вийти заміж. Тому що він повинен бути з однієї сторони те саме, що й художник, створюючи ту чи іншу пишноту на вашій голові, а з іншого боку - бути лікарем, піклуючись про стан вашого волосся. Ну, і, звичайно ж, бути дійсним професіоналом своєї справи.

Для того, щоб зачіска стала життєздатною, вона потребує правильного підбору макіяжу та технологічного виконання. Якщо не допускати помилок в технології виконання зачіски, то розроблена модель не втрачає композиції, отже в моделюванні вирішальну роль відіграє побудова самої зачіски. Від того, наскільки вдало вирішена композиція в цілому залежить виразність форми зачіски.

Перукарі минулого насамперед домагались того, щоб стати вмілими майстрами. При цьому створювали витвори мистецтва, які ставали класикою.

Сучасні перукарі відрізняються яскраво вираженою креативністю, експериментуючи формами, кольорами та повертаючись до класики, передаючи нові риси. Головна особливість сучасної класики в підкресленій увазі до природного кольору і доглянутого волосся, незалежно від форм зачіски.

Представлена модель зачіски призначена для повсякденного використання.

Процес розробки моделі містить у собі три етапи:

    - створення ескізу зачіски в чотирьох проекціях; - створення ескізу образа моделі з макіяжем і одягом; - розробка технологічної карти виконання зачіски.

Щоб максимально відтворити модель зачіски, тобто перенести її з ескізу у натуральний вигляд потрібно якомога точніше продумати технологію.

Перед технологічним виконанням роботи визначають стан та діагностику волосся. За допомогою його огляду потрібно визначити його потреби, також, якість волосся, його структуру, кучеряве, пряме, м'яке, жорстке, фарбоване чи природне. У моєї клієнтки волосся природне, не фарбоване, чорного кольору, середньої жорсткості, пряме, укладці піддається.

Враховуються і індивідуальні особливості: чи є у клієнток чілка, на якій стороні проділ, особливості росту волосся (лінія росту волосся, напрямок росту волосся, вихри, проділи).

Модель була підібрана з потрібними особливостями без дефектів, що в деякій мірі полегшує роботу.

Загалом зачіска моделювалась з урахуванням фігури клієнта - моделі, пропорції її обличчя, одягу, який буде одягнений.

Овальне обличчя вважається ідеальним. Такому обличчю йдуть будь-які стрижки і зачіски: з проділами, чубчиками чи без чубчиків, симетричні чи асиметричні і т. д. Тому всі інші типи обличчя необхідно наблизити за допомогою зачіски до овального. В моделі, на якій буде виконуватись зачіска - овальне обличчя.

Для виконання давньогрецької жіночої зачіски (дод. 5, мал. 19) потрібно спочатку вимити клієнту голову з нахилом назад з використанням шампуню фірми "Estel". Тоді на вологе волосся наноситься пінка від фірми "Estel" по всій довжині. Після цього на верхній частині маківки заплітається косичка для того, щоб прикріпити каркас.

Волосся ділиться на частини і накручується на бігуді. Накручене волосся потрібно скропити лаком від фірми "Estel", після цього - посадити клієнта під сушуар. Коли волосся вже сухе, на маківку кріпиться каркас і волосся розкручується, починаючи від маківки.

Розкручене волосся поступово викладається на каркас, при цьому збризкується лаком.

Потім волосся розкручується на скронях, середньопотиличній зоні і також певна кількість волосся викладається на каркас.

На завершення зачіска фіксується сухим лаком від фірми "Estel".

Похожие статьи




Визначення підготовки даних для виконання розроблення - Зачіска повсякденна на основі Греції

Предыдущая | Следующая