ЗАЛУЧЕННЯ ПОЖЕЖНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВІДОМЧОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ ДО ГАСІННЯ ПОЖЕЖ, КАРАУЛЬНА СЛУЖБА - Тимчасовий порядок організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служб МНС України

    138. До гасіння пожеж підрозділи відомчої пожежної охорони залучаються за вимогою керівника гасіння пожежі відповідно до розкладу виїзду або плану залучення сил та засобів Гарнізону служби. 139. Взаємодія пожежно-рятувальних підрозділів МНС і відомчої пожежної охорони здійснюється відповідно до інструкцій взаємодії.
КАРАУЛЬНА СЛУЖБА

Загальні положення

    140. Караульна служба - це виконання бойової задачі. Вона вимагає від особового складу точного дотримання всіх положень цього Тимчасового порядку, високої дисципліни, рішучості й ініціативи. 141. Завданнями караульної служби є:

Забезпечення постійної готовності чергових караулів до виконання дій за призначенням;

Гасіння пожеж, рятування людей на них та, відповідно до тактико-технічних можливостей, надання допомоги при виникненні аварій, катастроф, стихійного лиха;

Здійснення контролю за станом джерел протипожежного водопостачання, засобів зв'язку, проїздів;

Підтримання постійного зв'язку зі службами взаємодії;

Здійснення підготовки особового складу МНС;

Підтримка статутного порядку в органах управління та підрозділах;

Забезпечення цілодобового нагляду за протипожежним станом об'єктів, що охороняються на договірних засадах.

142. Чисельність особового складу, кількість і тип автомобілів, що знаходяться на озброєнні підрозділів, визначаються штатним розкладом, при цьому штатна чисельність повинна відповідати табелю бойового розрахунку визначеного для підрозділу типу техніки, який встановлюється Статутом дій у надзвичайних ситуаціях.

Караули пожежно-рятувальних підрозділів розподіляються на відділення за кількістю пожежної та рятувальної техніки, яка знаходиться в бойовому розрахунку.

    143. На озброєнні караулу знаходяться всі основні і спеціальні автомобілі, які знаходяться в бойовому розрахунку й у резерві, та інша автотехніка, обладнана озброєнням за нормами табельної належності. 144. Техніка, обладнання і спорядження, що зазнали пошкоджень і не можуть застосовуватись для проведення робіт, негайно заміняються в такому порядку:

Техніка, за наявності резерву, заміняється за розпорядженням начальника підрозділу, при відсутності резерву - заміна проводиться за розпорядженням начальника Гарнізону служби;

Обладнання та спорядження заміняється за розпорядженням начальника караулу з наступною доповіддю про це начальнику підрозділу.

145. Документи служби чергових караулів підрозділів розробляються начальником підрозділу і його заступником відповідно до вимог цього Тимчасового порядку (додаток 13), Статуту дій у надзвичайних ситуаціях, наказів, вказівок, настанов, інших нормативних актів з урахуванням місцевих особливостей.

Похожие статьи




ЗАЛУЧЕННЯ ПОЖЕЖНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВІДОМЧОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ ДО ГАСІННЯ ПОЖЕЖ, КАРАУЛЬНА СЛУЖБА - Тимчасовий порядок організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служб МНС України

Предыдущая | Следующая