Детальніше про Codecademy - Порівняльна характеристика навчальних платформ Moodle та Codecademy

Codecademy була заснована в серпні 2011 року Заком Райаном та Сімсом Бубінски. Головна ідея полягає у наступному:

"We're committed to building the best learning experience inside and out, making Codecademy the best place for our team to learn, teach, and create the online learning experience of the future."

Що в перекладі:

" Метою нашої команди є створення повноцінного освітнього інструмента вільнодоступного в мережі Інтернет для досвіду в майбутньому."[12]

Навчання бібліотека Codecademy в даний час включає заняття з наступних мовах кодування:

HTML-, CSS, JavaScript, JQuery, PHP, Python, Ruby.

Кожен урок складається з серії інтерактивних вправ кодування, які дозволяють на практиці програмувати всередині веб-браузера. Кожна вправа супроводжується письмовим поясненням, так що ви знаєте, що відбувається.

На лівій стороні сторінки ви бачите уроки 1 розділу та час на їх виконання. Сайт говорить вам, що вам доведеться вчити, правіше є схожий приклад коду і деякі покрокові інструкції про те, як це зробити. Потім в основній частині сторінки ваш код. Присутні стратегічно розміщені коментарі, які кажу вам, що існуючий код робить, а іноді і забезпечують натяки, як "не забувайте поставити двокрапку після закінчення виразу". Результатом, на верхній правій стороні є вікно, що показує вихід вашої програми.

До цих пір найбільший унікальна перевага Codecademy, це його підготовка охоплює використання API (Прикладний програмний інтерфейс) або інтерфейс програмування додатків. API для є інструментами, які забезпечують компанії для того, щоб надати доступ до програм їх даними.

Codecademy пропонує уроки, як використовувати API-інтерфейси на YouTube, Twitter та на багатьох інших ресурсах. Як і решта навчання, уроки API безкоштовні і ви можете практикувати їх у вашому веб-браузері.

Коли ви створили безкоштовний обліковий запис на Codecademy, ви отримаєте можливість приєднатися до груп і спілкуватися з іншими користувачами. Тут є групи для кожної мови програмування і інтересів. Крім того, кожен урок в Codecademy має Q&;A форум. Так що, якщо ви коли-небудь застрягли на якомусь питанні, ви можете швидко отримати допомогу від інших членів спільноти.

Codecademy відрізняється від інших великих навчальних платформ тим, що це на 100% безкоштовно.

По-перше, немає жодного відео - тільки письмові уроки. Це означає, навчання може бути трохи складніше, щоб слідувати. Крім того, багато з уроків Codecademy написані добровольцями з невеликим або без досвіду викладання. У результаті, деякі уроки можуть бути погано написані, бо не узгоджується з іншими темами або навіть помилкові.

Можливо, найбільшим недоліком є ??його Codecademy обмежена глибина матеріалу. Теми охоплюють тільки основи кодування, що не достатньо, щоб перетворити вас на професійному програміста. Крім того, він не навчить вас яких-небудь додаткових навичок.

Наприклад, одна з найважливіших навичок для програміста є вміння розробляти реальні продукти - як веб-сайти або додатки. Codecademy дозволяє освоїти лише дуже базові задачі, такі як створення веб форм та інших простих компонентів.

Якщо ви хочете, щоб навчання перетворило вас на професіонала, Codecademy може дати вам базові знання, але вам доведеться поглиблювати свої знання за допомогою інших джерел. Поглибити свої знання можна на інших сайтах.( Treehouse, Lynda. com, Code School, Bottom Line).[8]

Codecademy не зробить з вас професіонала, ці курси добрі для початку свого шляху у програмуванні. Ви завжди можете почати в Codecademy і зовсім безкоштовно, а потім перейти до більш поглибленого вивчення. Кращий спосіб дізнатися, що Codecademy для вас - це спробувати його на собі. Пам'ятайте, що це абсолютно безкоштовно і ви можете почати прямо зараз.

Codecademy має великий потенціал. Він допомагає багатьом мільйонам людей, які хочуть навчитись програмувати. Сайт і компанія тільки декілька років в цій сфері, так що ми впевнені, що є ще багато роботи. Комп'ютерне програмування та веб-програмування створюють для людей великі можливості. Програмування дає нам змогу "говорити" з комп'ютером і використовувати нашу уяву, щоб створити що-небудь. Codecademy є гарним прикладом цього.[7]

В якості рекомендації, хочу порадити працювати у браузері Google Chrome - у нього є корисний інструмент - впроваджений перекладач Google Translate, завдяки чому при перегляді закордонних сайтів, браузер завжди намагається запропонувати перевести сторінку на вашу рідну мову. Тобто, завдяки такій властивості ми можемо в будь-який момент при проходженні уроку перевести сторінку, щоб краще зрозуміти, що написано в описі до уроку і яке завдання, а потім перевести назад, для виконання завдання.

Похожие статьи




Детальніше про Codecademy - Порівняльна характеристика навчальних платформ Moodle та Codecademy

Предыдущая | Следующая