РЕКЛАМА НА ТЕЛЕБАЧЕННІ - Ставлення населення до реклами на телебаченні та її ефективність

З 1948 р. починається ера реклами на телебаченні. Поява кабельного телебачення, платних телевізійних програм і відеозаписів обіцяє тривале життя там реклами. З'явилася можливість робити рекламні передачі за інтересами. Нині глядачі вже не звертають уваги на рекламні вставки загального характеру. Їх може зацікавити тільки інформативна, розважальна або необхідна побутова реклама. Щоб вплинути на глядача сьогодні, треба мати зовсім інші підходи до тестування реклами. Очікуються нові відкриття в супутниковому зв'язку, що дасть унікальну перспективу опанувати світову аудиторію з використанням сучасних технічних засобів типу Internet.[16; 78]

Головна перевага реклами на телебаченні полягає в тому, що воно є найкращим засобом спілкування для мільйонів родин; майже кожен, незалежно від свого соціально-економічного становища, регулярно дивиться деякі телевізійні програми. Дослідження показують, що чоловіки й жінки будь-якого віку з будь-яким рівнем прибутків практично регулярно дивляться телевізор. Потік рекламної інформації з телевізійного екрана має свої закономірності, свої риси і свої форми. Виокремлення телевізійної реклами - цієї спеціальної зображально-звукової інформації про товар, послугу, фірму, особу (юридичну чи фізичну), що поширюється теленосіями, мотивується природою телебачення, яка й формує його специфічні риси як найрепрезентативнішого виду і рекламоносія.

Телебачення подає інформацію рекламодавця у найефективніший спосіб, поєднуючи видовище, звук, рух, колір, воно надає одну з кращих можливостей продемонструвати усі переваги продукції в зручній домашній атмосфері у найоптимальніший для цього час. Крім того, воно забезпечує можливість високої частотності впливу реклами.

Телевізійна реклама корисна переважно для тих, хто має намір створити своїй фірмі або її продукту максимально широку популярність, хто хоче, щоб рекламований товар або послуга автоматично асоціювалися з ім'ям рекламодавця. Послуги телевізійної реклами незамінні для компаній, що мають на меті за короткий термін наситити масовий ринок новою маркою продукту.

Характерні риси та особливості рекламного кіно:

    * кіно, поєднуючи звук, зображення, колір і рух на великому екрані, сприяє сильному рекламному впливу; * рекламне звернення адресується зацікавленому глядачеві, який, як правило, не розсіяний; вірогідність того, що він побачить і сприйме рекламу, дуже велика; * тривалість прямого й безпосереднього рекламного впливу достатньо велика; * рекламне кінопослання характеризується значною гнучкістю: яка аудиторія, такий і рекламний фільм або ролик; * кіно вибіркове у віковому, соціальному та професійному аспектах, через що воно використовується переважно як додатковий рекламний засіб; * вартість кінореклами досить велика. [15; 54]

Телебачення - це засіб, який швидко спрацьовує, особливо для нового продукту або нової важливої особливості добре уже відомого продукту. Рекламування продукції на телебаченні є одним із вагомих аргументів, що дозволяє отримати підтримку цієї продукції на ринку.

Похожие статьи




РЕКЛАМА НА ТЕЛЕБАЧЕННІ - Ставлення населення до реклами на телебаченні та її ефективність

Предыдущая | Следующая