Характеристика напрямків діяльності туристичної фірми приватне підприємство "Євро-Софія" - Характеристика діяльності туристичної фірми ПП "Євро-Софія"

Туристична фірма "Євро-Софія" організовує такі тури, щоб можна було задовольнити побажання будь якого туристи, навіть найбільш примхливого. Тому є широкий вибір різноманітних напрямків, які постійно розширюються, та відкриваються нові можливості.

Географія подорожей, що пропонує туристична фірма "Євро-Софія" є досить широкою. Основні напрямки діяльності:

Туризм та відпочинок за кордоном. Організовуються як тури у складі груп, так і індивідуальні тури. Провідними напрямками діяльності літнього сезону є організація турів в наступні країни: Чорногорію, Туреччину, Болгарію, Польщу, Чехію, Угорщину, Єгипет (табл. 2.1). У зимовий період великою популярністю користуються тури до Єгипту, Арабських Еміратів, а також гірськолижної Словаччини, Австрії. Під час новорічних турів, аби потішити своїх дітей, люди замовляють тури до Фінляндії, оскільки саме там аніматори створюють найбільш яскраву казкову новорічну програму. Для бажаючих, є тури і до Америки. Окрім цього, є можливість забронювати готель або апартаменти у будь якому місті світу, організувати трансфер, орендувати авто, або ж організувати екскурсію.

Таблиця 2.1

Найпопулярніші напрямки у туристичній фірмі "Євро-Софія" (зроблено автором)

Країна

Мета відпочинку

К-ть туристів за 2014-15 рр.

Єгипет

Пляжний відпочинок, дайвінг, відвідування визначних пам'яток (піраміди, інші єгипетські гробниці), екскурсії на човнику по р. Ніл.

67 осіб

Болгарія

Пляжний відпочинок, розважальний, екскурсійний відпочинок (м. Несебр).

61 особа

Туреччина

Пляжний відпочинок, розважальний, для всієї сім'ї, екскурсійний відпочинок (Стамбул, палаци султанів та інше).

50 осіб

Польща

Екскурсійний відпочинок (м. Варшава, Краків, Кудова Здруй, взимку - гірськолижний курорт Закопане).

38 осіб

Чехія

Екскурсійний відпочинок (м. Прага), лікувальний (Карлові вари, Маріанське Лазне) іт. д.

36 осіб

Угорщина

Екскурсійний відпочинок (м. Будапешт), відвідування замків та палаців.

33 особи

Чорногорія

Відпочинок на морі, відвідування визначних пам'яток (Фортеча стіна, вулиці Старого міста, Будванська рів'єра і т. д.).

26 осіб

Туризм і відпочинок в Україні. Організовуються екскурсійні тури західною Україною, зокрема поїздками на Волинь, "Золотою підковою" Львівщини та гастрономічними турами на Закарпатті. Окремо бронюються апартаменти або ж номери для відпочинку в Карпатах або Одесі. Організовується доїзд до місць призначення, продаж та бронювання квитків, відпочинок на Чорному та Азовському морях, морські та річкові круїзи, гірськолижні курорти, екскурсійні тури по Львову та Україні, лікування на курортах України (Трускавець, Моршин, Східниця та ін.)

Внутрішній туризм:

    - організація автобусних та авіа чартерних рейсів по Україні; - організація Новорічних та Різдвяних турів; - екскурсійні програми по Львову, замках Західної України та тури по всій Україні.

А також додаткові послуги:

    - бронювання та продаж авіаквитків у будь-яку країну світу; - оренда автотранспорту у співпраці з провідними фірмами-перевізниками; - страхування клієнтів, що подорожують по Україні та за кордоном; - дитячий відпочинок; - візова підтримка.

Завдяки широкому асортименту вибору подорожей, з кожним роком збільшується кількість постійних туристів, та залучаються нові. У зв'язку з політичною ситуацією та курсом валют, туристичний сезон 2014року порівняно з 2013 роком був "важчим" ніж всі попередні роки. Про це свідчить кількість людей які звертаються до тур фірми, та тими, які бронюють туристичні продукти (рис. 2.4). Попри все, є група туристів, які завжди звертаються до фірми для організації відпочинку. Вони є постійними клієнтами, та для них вже є передбачена знижка на тури від 3 до 7 %.

Тури, які пропонує туристична фірма "Євро-Софія" є не лише власні, але і партнерів. В таких випадках туристична фірма виступає і як турагент.

кількість туристів, які звернулись до туристичної фірми

Рис. 2.4. Кількість туристів, які звернулись до туристичної фірми "Євро-Софія" у 2014 та 2015 рр. (зроблено автором)

Основними фірмами-партнерами є такі як: Coral-travel, Anex-tour, Join-Up, Pegas-touristik, Travel Profeshional Groop, Tui. Ці фірми спеціалізуються на відпочинку у різних континентах, зокрема Європи, Азії, Африки, та Америки. Зазвичай організовують пляжні відпочинки. При бажанні - є можливість дозамовити і екскурсійне обслуговування.

Ще одна фірма-партнер є Mouzenidis-travel. Вона спеціалізується лише на турах до Греції. Організовує і пляжний відпочинок, і екскурсійні тури, паломницькі, шубні тури за 1 євро, а також займаються продажем земельних ділянок та квартир у Греції. Окрім того, менеджер турфірми, який забронює таку нерухомість, отримає і комісійну винагороду, яка є передбаченою у вартості за продаж. Така комісійна винагорода коливається від трьох до 7 % від вартості нерухомості (розмір комісійної винагороди залежить від того чи це є звичайна ділянка чи "Ексклюзив").

Є ще і фірми партнери, які займаються лише екскурсійними турами. До таких належить Akkord-tour, Dav-Club, Алголь та інші (рис. 2.5).

статистичні показники кількості заброньованих турів у фірм-партнерів (зроблено автором)

Рис. 2.5. Статистичні показники кількості заброньованих турів у фірм-партнерів (зроблено автором)

Оскільки фірм партнерів є надзвичайно багато, то і шукати через них тури займає доволі багато часу. Особливо це незручно, коли турист сидить в офісі, та чекає швидкої відповіді. Для того щоб спростити це завдання, ПП "Євро-Софія" має заключний договір та доступ до виступи пошуку з IT-tour. Він має заключний договір зі всіма найбільшими туроператорами країни, і всі їхні пропозиції є присутні у загальному пошуку. Тобто завдяки цій системі ми маємо змогу одразу переглянути пропозиції всіх туроператорів, та крім того, одразу ж бачити, хто з ним пропонує найнижчу ціну на тур. Цим і найлегше привабити туриста.

Окрім туристичних фірм партнерів, ПП "Євро-Софія" співпрацює і з багатьма іншими фірмами, зокрема авіакомпаніями, екскурсійними компаніями, компаніями-перевізниками та іншими.

Похожие статьи
Характеристика напрямків діяльності туристичної фірми приватне підприємство "Євро-Софія" - Характеристика діяльності туристичної фірми ПП "Євро-Софія"

Предыдущая | Следующая