Ват Бенч Мобофіт (Мармуровий храм) - Основні екскурсійні об'єкти та маршрути в Таїланді

Свою назву Мармуровий храм заслужив тим, що він майже повністю зроблений з дуже дорогого італійського мармуру. Мармуровий храм збудований нещодавно, був закладений 1899 році і являється наймолодшим та колоритним храмом в Таїланді. Мармуровий храм називають найживописнішим та найгарнішим. Цю величну спороду тайці називають ще "храмом п'ятого короля"(Чулалангкорна)Рама V. Мармур - не традиційний матеріал для будівництва тайських храмів, та й сама будівля несе в собі елементи західного мистецтва.

Ват Бенч Мобофіт символізує собою поєднання європейського та східного світів, зрозуміти який хотів король тайського народу. Головна будівля споруди є кругла та обнесена колонадою. Викладений мармуровими плитами внутрішній двір по колу оточює вкрита галерея, в якій розміщені 50 статуй Буд. Головна статуя поєтапно символізує тайську релігію. Вона розміщена на центральній каплишці у вигляді Будди та виконона в повний ріст. Вхід в будівлю охороняють пара міцних левів, на стінах храму зображені міфічні істоти та древні Боги. Тварини, що мешкають в цьому храмі оповиті повагою місцевих жителів

Мармуровий храм, або Ват Бенча, стало бути, Мабофіт, з'явився на карті Бангкока на рубежі XIX-XX століть, а для його будівництва в країну було завезено дорогий мармур з Італії, які відвідують храм туристи, вообщем то, можуть побачити живуть тут черепах, також, як більшість з нас звикло говорити, численні скульптури Будди, зроблені з бронзи.

На місцевості стародавньої фортеці Тхонбурі, розташованої на березі річки Чао Прайя в місці, де збереглися руїни старого містечка Аюттайя, знаходиться черговий неповторний тайландский храм Ват Аруна, присвячений Вранішнього Сонця. Було б погано, якби ми не відзначили те, що його загострена вежа височіє на 79-метрову висоту, наче пронизуючи небо. Як би це було не дивно, але вежа прикрашена, як люди звикли висловлюватися, мозаїкою з кераміки, її відмінно видно навіть з зворотного берега річки, а під час світанку керамічне покриття ніби грає всіма кольорами веселки.

Посеред сакральних будівель Бангкока виділяється храм Ват Махадхату, іменований храмом величавої Реліквії, він відноситься до монастирського комплексу. Чи не для кого не секрет те, що це приголомшливе споруда була також вибудовано спеціально для зберігання важливих буддистських артефактів, там знаходиться релігійний інститут, в якому до цього часу навчають медитації. Необхідно відзначити те, що в містечку ще є один вартий уваги храм, по-тайськи він іменується Ват Сакет, а по-російськи його можна іменувати храмом Золотий Гори. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що він височіє на пагорбі, а щоб увійти всередину, потрібно як би подолати 318 сходових ступенів. Треба сказати те, що але що піднявся в храм, м'яко кажучи, буде винагороджений за свої праці - з його майданчики розкриється незабутня панорама, як заведено висловлюватися, історичній частині Бангкока, можна, стало бути, побачити у всій красі навіть ансамбль царської резиденції

Похожие статьи
Ват Бенч Мобофіт (Мармуровий храм) - Основні екскурсійні об'єкти та маршрути в Таїланді

Предыдущая | Следующая