Південний (о. Пхукет), Східний - Основні екскурсійні об'єкти та маршрути в Таїланді

Пхукемт - острів на сході Андаманського моря Індійського океану, належить Таїланду (південно-західний регіон).Протока Пакпра відокрмелює його від материка - у найвужчому (600 м) місці збудовано 2 мости (Сарасін і Тхаотхепкрасатрі).

Разом з 39 дрібними острова, що лежать навколо, утворює окрему провінцію Пхукет.

Пхукет - найбільший острів Таїланду. Розміри острова невеликі, з півночі на південь він витягнутий майже на 50 кілометрів, а його максимальна ширина з заходу на схід становить близько 21 кілометра.

Пхукет також є міжнародним аеропортом, що має пряме повітряне сполучення з Гонконгом, Сінгапуром і Малайзією. В Пхукеті теж знаходяться багато цікавих місць, які можна відвідати. Пхукет славиться своїми пляжами, наприклад як: Хат Патонг, Хат Карон. Та ще пару цікавих місць, які варта відвідати: оглядовий Майданчик, Ват Чалонг, Центр Розвитку та Розширення Дикої Природи Кхао Пхра Тхає.

Східний

Ко Чанг - національний парк, група із понад 50 островів розташованих уздовж камбоджійсько-тайської кордону. Найбільший острів - Чанг, близько 30 км в довжину і 18 км в ширину - є другим за величиною островом Таїланду (після Пукета). Найвища точка острова - Као Cалакпет (744 метри над рівнем моря). Центральна частина острова гориста, близько 80% його території вкрито джунглями.

На Ко Чанг зібрані всі принади тропічної природи: пісочні пляжі, непрохідні стародавні джунглі, гірські річки, водоспади, тихі прохолодні заплави - кам'яні басейни, створені самою природою. Східна частина острова покрита плантаціями каучука і самих різних тропічних фруктів: помело, дуріана, бананів, джек-фрут, ананасів.

У південній частині розташовані рибальські селища Банг Бао і Салакпет, що складаються з дерев'яних будинків на палях; там в морських ресторанах ви можете скуштувати страви з найсвіжіших морепродуктів.

Ко Чанг - острів, не так давно відкритий для туризму. На відміну від Паттайї, Пукета та інших курортів Таїланду, Ко Чанг зберіг свою природну чарівність, не зруйноване цивілізацією.

Ко Чанг пропонує хороший вибір готелів - від простих дерев'яних бунгало, критих пальмовим листям до 4 і 5-зіркових міжнародного класу готелів. Ви також зробити вибір між тусовочним пляжем з усім різноманіттям барів і ресторанів або тихим відокремленим пляжем.

Похожие статьи
Південний (о. Пхукет), Східний - Основні екскурсійні об'єкти та маршрути в Таїланді

Предыдущая | Следующая