Вступ - Використання космічних апаратів в інтересах людства

Мета:Використання космічних апаратів для розвитку людства, підвищення якості зв'язку, для більшої комунікабельності населення Землі.

Використання космічних апаратів допомагає краще вивчати явища в атмосфері Землі, що в свою чергу допоможе робити прогнози на погоду.

Використання космічних супутників зробили великий внесок в систему транспорту, завдяки їм з'явилися системи:GPS і т. д. Також супутники роблять знімки Землі, що в свою чергу дають людям карти Землі, що допомагають в навігації.

Використання космічних апаратів допомагає в дослідженні природних ресурсів та навколишнього середовища.

Тези:

    -Близький та Далекий Космос. -Аспетки діяльності людства. -Недоліки транспортних засобів пересування в космосі -Штучні супутники Землі -Космічна система зв'язку на стаціонарній орбіті -Використання космічного зв'язку в цілях телебачення -Сонячне випромінювання -Прогнозування погоди та явища в атмосфері землі -Ера космічної геодезії -Оптичні квантові генератори(лазери) -Параметри орбіт -Система космічної навігації -Космонавтика в діяльності людей -Астрофізичні дослідження -Розвиток метеорології

Перш ніж розпочати розмову про наукові дослідження в космосі, треба визначитись з тим, що мається на увазі під космічними дослідженнями. Слово Космос має грецьке походження і є синонімом поширеного терміну Всесвіт, а тому в це поняття входить все, що оточує людину і саму людину в тому числі. Відрізняють близький і далекий Космос. До близького відносять Землю і все, що пов'язано з нею. До далекого відносять світ зірок, планет, інших небесних тіл та простір між ними. Під науковими дослідженнями в Космосі на сьогодні розуміють три аспекти діяльності людства. По-перше, це всі питання, які стосуються виходу людини в далекий Космос, її існування за межами Землі та наслідків діяльності людини в Космосі. По-друге, це ті питання, які торкаються дослідження фізичних характеристик космічного простору, планет та зірок, процесів, що відбуваються в далекому Космосі, їх відмінностей від аналогічних процесів на Землі та їх вплив на земні процеси і явища; це питання сприйняття та розуміння космічних інформаційних потоків. По-третє, це питання пов'язані з розвитком Людства та забезпеченням його самими різноманітними ресурсами і новими технологіями як нині, так і в майбутньому.

Космічний транспортний навігація метеорологічний

Похожие статьи
Вступ - Використання космічних апаратів в інтересах людства

Предыдущая | Следующая