Вступ - Навчання дітей з затримкою розвитку мовленнєвих функцій

Метою дано роботи є теоретичний аналіз і узагальнення наукових досліджень у галузі логопедії та педагогіки, що свідчать про їх спрямованість на розв'язання важливої проблеми, пов'язаної з виявленням характерних вад мовлення, аналізом структури і природи цих порушень, вивченням особливостей психічного розвитку дітей з порушенням мовленнєвого розвитку, забезпеченням корекційного спрямованого формування мовлення. На сьогодні проведені грунтовні дослідження з проблеми у засвоєнні молодшими школярами з порушенням мовленнєвого розвитку: виявлено особливості засвоєння та з'ясовано причини труднощів оволодіння учнями цих навчальних предметів, розкрито зв'язок навчальних досягнень учнів з особливостями їх мовленнєвого та інтелектуального розвитку, визначено оригінальні й ефективні шляхи удосконалення процесу їхнього навчання. З'ясування характеру впливу мовленнєвих порушень на результативність і якість засвоєння знань дітей з порушенням мовленнєвого розвитку, визначення причин труднощів у їх оволодінні є необхідним етапом для знаходження шляхів ефективної організації процесу навчання дітей.

Проаналізувавши історію становлення форм навчання для дітей з вадами мови, та труднощі засвоєння мовної системи, ускладнені не сформованістю або недостатньою сформованістю не мовленнєвих вищих психічних функцій, розкрито форми організації навчання: урок, його його види, індивідуальні форми навчання.

Об'єктом курсової роботи є організація навчального процесу учнів з порушенням мовленнєвого розвитку.

Предмет курсової роботи - особливості використання форм організації навчального процесу дітей з порушенням мовленнєвого розвитку, та їх види.

Мета курсової роботи - Визначити та проаналізувати всі можливі форми організації навчального процесу дітей з порушенням

Похожие статьи




Вступ - Навчання дітей з затримкою розвитку мовленнєвих функцій

Предыдущая | Следующая