Загальні вимоги безпеки на робочому місці менеджера по персоналу, Організація робочого місця менеджера, Електробезпека на робочому місті менеджера по персоналу - Охорона праці в галузі

Організація робочого місця менеджера

Робоче місце менеджера по персоналу розташується за наступним планом :

робоче місце менеджера по персоналу

Рисунок 1 - Робоче місце менеджера по персоналу.

Організація робочого місця менеджера забезпечує відповідність усіх елементів робочого місця та їх розташування:

    - площа на одне робоче місце становить не менше ніж, 6,0 мІ, а об'єм - не менше ніж, 20,0 мі, - зручність положення людини на робочому місці, що досягається регулюванням положення крісла, висоти та розмірів робочої поверхні; - розташування засобів відображення інформації (кольоровий дисплей) в зонах інформаційного поля робочого місця з врахуванням частоти та значущості інформації, точності і швидкості ії спостереження та зчитування; - забезпечення виконання трудових операцій в зонах моторного поля.
Електробезпека на робочому місті менеджера по персоналу

Приміщення, де розташовано робоче місце менеджера за умовами середовища і категорією з небезпеки ураження електрострумом наведені у табл. 3.1.

Таблиця 3.1. Категорія приміщень за чинниками виробничого середовища та з небезпеки ураження електричним струмом

№ з/п

Виробничі та допоміжні приміщення

Категорія приміщень за чинниками виробничого середовища

Категорія приміщень з небезпеки ураження електричним струмом

1

Робоче місце (кабінет)

Сухі

Приміщення без підвищеної небезпеки

Електробезпека на робочому місці забезпечується наступними заходами:

    - недоступність струмоведучих частин (пакетні аварійні вимикачі; розміщення дротів на висоті, недосяжній для ненавмисного доторкання до них різного роду пристосуваннями; прокладання дротів по підлозі у металевих рукавах чи у просторі над підвісною стелею або заховання проводки у стінах); - захисне відключення від мереж електроживлення (пакетні вимикачі, пристрої захисного відключення); - забороною використання перехідних пристроїв; - застосуванням написів, плакатів, засобів індивідуального захисту (діелектричні рукавиці, взуття, килимки тощо).

Похожие статьи
Загальні вимоги безпеки на робочому місці менеджера по персоналу, Організація робочого місця менеджера, Електробезпека на робочому місті менеджера по персоналу - Охорона праці в галузі

Предыдущая | Следующая