Психологічний настрой - як важлива складова довголіття - Таємниця довголіття

Вчений Ситін Г. М. пропонує щоденно займатися автогенним тренуванням і промовляти на початку дня наступний текст:

"Я налаштовуюсь на веселе енергійне молоде життя і зараз, і через тридцять років, і через сто років. Я налаштовуюсь на щоденну енергійну найцікавішу роботу і зараз, і через тридцять років, і через сто років. Я налаштовуюсь на постійний безперервний розвиток усіх своїх здібностей і зараз, і через тридцять років, і через сто років. Усе довголітнє веселе енергійне молоде життя в мене попереду.

Людина, окрилена ідеєю довголіття, переважає своєю могутністю всі стихії єства, всесильну долю і дійсно може кожного дня збільшувати тривалість свого майбутнього життя засвоєнням настанови на довголітнє молоде життя та жити веселим енергійним молодим життям через народження багатьох поколінь своїх дітей. Я налаштовуюсь на виховання своїх дітей до дорослого віку. І через тридцять років, і через сто років я буду молодий-веселий, непохитно здоровий. Свіжість юності народжується в моєму обличчі, усе обличчя наповнюється рожевим кольором, яскраво-червоним кольором наповнюються мої губи. Усе обличчя сповнюється монолітної моці. Усе обличчя молоде, гладке, міцне. Білки очей швидко світлішають, білки очей народжуються світлі-світлі, яскраві-яскраві, мов сніг на сонці. Я виразно відчуваю як здоровішаю-міцнішаю, у мою психіку, в усі мої нерви вливається здорова сталева міць, сталева міць вливається в мою психіку, в усі мої нерви. Кожний прожитий день збільшує тривалість мого майбутнього життя. І в цьому розумінні я живу за законом: чим старший - тим молодший.

Я постійно підтримую повну бойову готовність для подолання всіх шкідливих впливів, які руйнують настанову на веселе довголітнє молоде життя. Я постійно стримую вплив розмов людей про короткочасність людського життя, про хвороби та смерть, я знаю, що мене це не обходить, як людину, котра живе за законом: чим старше - тим молодше. Я постійно стримую всі впливи, що протидіють моїй моральній поведінці та здоровому способу життя. Я постійно створюю собі могутній захист від усіх шкідливих впливів.

Я постійно якнайнаполегливіше засвоюю настанову на довголітнє веселе енергійно молоде життя, на сміливу поведінку і цим створюю собі могутню підтримку.

Я людина смілива, твердо переконана в собі, я все смію, все можу і нічого не боюсь. Я твердо знаю, проблеми, що зваляться на мене несподівано, усе одно не зламають моєї могутньої волі. І тому я дивлюсь світу в обличчя, нічого не боячись, і серед усіх життєвих ураганів і бур непохитно стою, мов скеля, об яку все розбивається.

Переді мною відкрились усі шляхи, всі дороги в довголітнє енергійне веселе життя і це сповнює моє єство радістю життя. Я весь наповнений сонячною радістю життя, в мені завжди цвіте, цвіте весна, незгасний веселий вогник завжди горить у моїх очах, на моєму обличчі завжди світла весняна посмішка. У всьому тілі клекоче величезна сила, усі внутрішні органи працюють енергійно-весело. Моя хода весела-весела швидка, іду - птахом на крилах лечу, яскраво відчуваю своє молодече завзяття.

Я з кожним днем стаю веселішим життєрадіснішим. Усе міцнішим стає мій веселий-життєрадісний настрій. Непереборна сталева воля світиться в моїх очах, і цю непохитну волю відчувають у мені всі люди, яким доводиться стикатись зі мною.

Тріумфальна сила молодості, захват перемоги світяться в моїх очах, торжество непохитно міцного здоров'я світиться в моїх очах. Сяючі юні очі.

Я зараз народився довголітнім юнаком (дівчиною), який(а) розвивається. Я налаштовуюсь на розвиток усіх моїх здібностей і зараз, і через тридцять років, і через п'ятдесят років. Моє мислення стає все енергійнішим. Народжується енергійно-енергійне, швидке, мов блискавка, мислення, народжується яскрава міцна молода пам'ять. Усі мої здібності енергійно розвиваються. Безтурботна безхмарна юність світиться в моїх очах, незгасний веселий вогник завжди горить у моїх очах".

На його думку даний текст дозволяє краще настроїтися на здоровий спосіб життя і турботливе відношення до свого здоров'я.

Похожие статьи
Психологічний настрой - як важлива складова довголіття - Таємниця довголіття

Предыдущая | Следующая