Виконавська функція - Виконання управлінських функцій на підприємстві

Визначення змісту робіт організації

На підприємстві проводяться наступні роботи :

    - вирощування, збирання, закупівля, транспортування, зберігання, переробка та реалізація сільськогосподарської продукції; - торгівельна діяльність, в тому числі, дрібно-оптова, роздрібна, торговельно-закупівельна та торгово-посередницька діяльність; - ремонт та реставраційні роботи; - виконання будівельних, проектних, ремонтних, оздоблювальних, монтажних та сантехнічних робіт; - виробництво та ремонт сільськогосподарської техніки, вузлів, агрегатів та інших частин до них; - розробка проектно-кошторисної документації для об'єктів будівництва, ремонтно-будівельних, монтажних та інших, проведення експертиз проектно-кошторисної документації, авторський нагляд за цими видами діяльності; - ремонт автомобілів, організація автозаправок тощо.

Аналіз здійснення інформаційно-аналітичного забезпечення організації та її структурних підрозділів

Інформаційно-аналітичне забезпечення відіграє важливу роль у процесі діяльності організації.

Інформаційне та аналітичне забезпечення - це сукупність технологій, методів збору та обробки інформації, що характеризує об'єкт управлінського впливу, специфічних прийомів їхньої діагностики, аналізу й синтезу, а також оцінки наслідків прийняття різних варіантів політичних рішень.

Сучасний рівень автоматизації інформаційно-аналітичного забезпечення підприємства є низьким, що зумовлено низкою факторів, зокрема: невпорядкованістю інформаційних відносин, які простежуються при організації електронної взаємодії; відсутністю локальної мережі між структурними підрозділами підприємства; відсутністю аналітичної бази та відділу який би цим займався.

Інформаційно-аналітичну роботу та підготовку інформаційно-аналітичних матеріалів здійснює заступник директора з питань економіки та фінансів за допомогою загального програмного забезпечення, яке містить офісні програми пакету Microsoft Office 2010, що сприяє створенню документів, різних видів графіків і діаграм для позначення графічного представлення числових даних.

Аналіз здійснення загального контролю діяльності організації, її структурних підрозділів

Контроль є обов'язковою функцією управління будь-якою складною системою. На підприємстві контролю підлягають усі матеріальні та грошові потоки, виробничі процеси, діяльність людей, витрати ресурсів і результати господарювання.

На підприємстві регудярно проводиться самоконтроль який полягає в тому, що кожен працівник, яку б посаду він не займав і на якій би ділянці не працював, систематично зіставляючи результати своєї праці (по кількості, якості і термінам виконання) з передбаченими посадовими обов'язками або конкретним завданням, дисциплінує і сприяє зростанню ефективності виробничого процесу. До того ж має велике виховне значення.

На мою думку це повязано з тим що орендарі і кооператори, одержуючи повну господарську і фінансову самостійність, здійснюючи самоврядування, відтак беруть на себе багато функцій внутрішньогосподарського контролю, здійснювані раніше керівництвом, головним бухгалтером, головним економістом, фахівцями й іншими суб'єктами контролю. Це насамперед функції контролю використання ресурсів, дотримання технології виробництва тощо.

Контроль результатів здійснення кадрової політики

У ПОП "Тернопільське" контроль результатів здійснення кадрової політики систематично здійснює директор підприємства.

Похожие статьи




Виконавська функція - Виконання управлінських функцій на підприємстві

Предыдущая | Следующая