Опис основної діяльності - Моделювання бізнес-процесу виробництва нетканих матеріалів (на прикладі ВАТ Житомирська фабрика нетканих матеріалів "Тетерів")

Основними видами діяльності ВАТ є:

  - виробництво та реалізація нетканих матеріалів типу тканин; - виробництво та реалізація товарів народного споживання, продукції виробничо-технічного та іншого призначення; - організація та здійснення оптової, консигнаційної, комісійної та роздрібної торгівлі на території України та за її межами; - організація науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт по розробці нових видів тканин та іншої продукції, реалізація наукових розробок; - надання послуг по розробці та впровадженню автоматизованих систем управління виробництвом, бізнесом; - надання консультаційних послуг з питань організації та управління бізнесом; - підприємницька діяльність на території України та за її межами, що пов'язана з наданням цінних паперів, ліцензій, патентів, ноу-хау, торгівельних марок та інших нематеріальних об'єктів власності, а також з боку іноземних суб'єктів господарської діяльності; - здійснення зовнішньоекономічної діяльності; - експорт та імпорт товарів, послуг, робіт, капіталів та робочої сили; - товарообмінні операції та інша діяльність, побудована на формах зустрічної торгівлі, в тому числі з іноземними суб'єктами господарської діяльності; - торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами; - закупка, зберігання, переробка та виробництво у фізичних та юридичних осіб сільськогосподарської продукції за готівку та безготівковий розрахунок, наукова, науково-технічна, науково-виробнича, виробнича, навчальна та інша кооперація з суєтами господарської діяльності; - діяльність пов'язана із наданням послуг для здобуття професійної, середньої спеціальної та вищої освіти, підготовкою спеціалістів різних рівнів кваліфікації, проведення виробничої практики студентів, стажування; - організація та здійснення діяльності в галузі проведення виставок, аукціонів, торгів, конференцій, симпозіумів, семінарів та інших подібних заходів, що здійснюються на комерційній основі в тому числі з іноземними суб'єктами господарської діяльності; - орендні (лізингові) операції в тому числі з іноземними суб'єктами господарської діяльності; - посередницькі операції (на підставі комісійних, агентських договорів, договорів доручення, договорів поруки та інших); - видавнича, поліграфічна та рекламна діяльність; - надання транспортно-експедиційних послуг при перевезеннях зовнішньоторговельних та транзитних вантажів; - надання приміщень для зберігання продукції для покупців ВАТ; - створення та утримання пунктів громадського харчування, барів, ресторанів, організація азартних ігор, казино; - організація та експлуатація готельного і житлово-комунального господарства, автостоянок, кемпінгів; - організація та проведення дозвілля працівників ВАТ; - виконання будівельних, ремонтно-будівельних, будівельно-монтажних, оздоблювальних, проектних, проектно-вишукувальних робіт.

ВАТ ЖФНМ "Тетерів" - єдине підприємство в Україні по виготовленню нетканих матеріалів різними способами виробництва. Як сировину для виробництва технологія фабрики дозволяє використовувати натуральні та хімічні волокна, відходи та вторинну сировину текстильних виробництв. Для виготовлення нетканих матеріалів на фабриці застосовують такі способи виробництва:

  - холстопрошивний; - ниткопрошивний; - голкопробивний; - клейовий; - термоскріплення; - комбінований.

На даний час основними видами продукції фабрики є:

  1) Утеплювачі об'ємні для швейної та меблевої промисловості. 2) Утеплювачі холстопрошивні типу "Ватін". 3) Полотна прокладочні для швейної промисловості. 4) Полотна типу "флазелін". 5) Полотна голкопробивні для швейної промисловості типу "фільц". 6) Полотна голкопробивні для меблевої промисловості. 7) Полотна для будівельної промисловості (для лінолеуму, рубероїду). 8) Полотна фільтрувальні. 9) Полотна для клейонок 10) Полотно неткане об'ємне для меблів 11) Полотно неткане голкопробивне з просочуванням. 12) Полотно неткане термоскріплене для взуття.

Фахівці фабрики постійно працюють над оновленням та розширенням асортименту. В 2002 р. були розроблені та впроваджені такі нові види полотен:

  - скельний лист для захисту ізольованої поверхні трубопроводів; - полотно неткане для меблів "Меблін"; - полотно неткане голкопробивне з просиченням; - полотно неткане термос кріплене для взуття.

Фабрика виробляє неткані полотна прокладочні та спеціального побутового призначення. Неткані полотна в основному реалізуються на Україні. Фабрика постійно підтримує ділові партнерські зв'язки зі своїми покупцями, згідно їх вимог і можливостей виробництва може змінювати технічні характеристики полотен (поверхневу щільність. ширину, склад сировини та ін.). Для встановлення нових ділових зв'язків з покупцями фабрика приймає участь в ярмарках, виставках, рекламує неткані полотна в інформаційних довідниках, розповсюджує зразки поштою потенційним покупцям. Основними покупцями продукції фабрики є підприємства швейної і меблевої промисловості, підприємства хімічної промисловості, приватні підприємці ін.

Продукція фабрики широко використовується в таких галузях народного господарства:

Швейна промисловість:

  - об'ємні утеплювачі для пошиття верхнього одягу та ковдр; - прикладні полотна для одягу і хутрових виробів; - термоскріплені тканини з краповим нанесенням для всіх видів одягу.

Деревообробна промисловість: полотна об'ємні і голкопробивні для виготовлення меблів;

Виробництво взуття: полотна холстопрошивні і ниткопрошивні для верху та підкладки взуття

Будівництво:

  - основа під лінолеум; - полотно геотекстильне для укріплення доріг при будівництві автомагістралей; - полотно прикладне для покрівлі.

Шкіргалантерейне виробництво: виготовлення сумок, валіз, футлярів для муз. інструментів.

Похожие статьи
Опис основної діяльності - Моделювання бізнес-процесу виробництва нетканих матеріалів (на прикладі ВАТ Житомирська фабрика нетканих матеріалів "Тетерів")

Предыдущая | Следующая