ВПЛИВ СТЕРЕОТИПІВ У ЗАРУБІЖНІЙ РЕКЛАМІ НА ПСИХОЛОГІЮ ОСОБИСТОСТІ., Проблематика впливу стереотипів на індивіда - Стереотипи в рекламі

Проблематика впливу стереотипів на індивіда

Наразі телебачення майорить різноманітними рекламними кампаніями, які дивують своєю непередбачуваністю. Це і харчова, фармацевтична, автомобільна та розважальна галузі, як вітчизняні, так і зарубіжна. Зрозуміло, що у багатьох корпораціях усюди існує визначений вплив, тож при запуску чіткого продукту його супроводжує реклама, яка розповсюджується в інші країни. Якщо компанія має кошти або вважає за потрібне змінити зміст реклами, звичайно, чому б і ні? Але найчастіше відбувається те, що реклама виходить аналогічна, як і в рідній країні. Хоча з боку етичності, було б доречним іноді змінювати деяку концепцію відповідно до культури тої чи іншої країни, адже часом, сама ідея незрозуміла та сприймається не так, як хотілося б. Не дивлячись на те, що у кожної країни унікальна історія створення, своя правда, наразі усе людство згуртоване та дружнє ніж колись. Як доказ, події які відбуваються у світі довели, що усі можуть кинутися на допомогу проти спільної загрози.

Звичайно, усяка держава має власні цінності, світогляд, релігію, уявлення про те, як створювати сім'ю, будувати дім, виховувати дітей, але існує те, що об'єднує усіх певним чином - бажання знати, що відбувається навколо. Засоби масової інформації значно впливають на формування індивіда.

Кожному творцю здається, що саме його реклама є неповторною, оригінальною та гарантовано матиме шалений успіх. Але для того, щоб рекламу запам'ятали потрібна суттєва нестандартна ідея. Часом рекламодавці вдаються до використання заїжджених або стереотипних тем не усвідомлюючи, яку велику шкоду наносять суспільству.

У першій частині було виявлено, що стереотипи мають неабиякий вплив на масову свідомість, змушують змінюватися та піддаватись на маніпуляції. Наш світ багатонаціональний, культура кожного народу багатогранна, котра по-своєму підкорює серця та привертає увагу. У кожної держави є закони, правила, поняття, і відповідно, стереотипи, які також певним чином тиснуть на людину.

У другому розділі потрібно з'ясувати наскільки небезпечний вплив стереотипів, саме за кордоном, адже багато що наслідується та сприймається як рідне, тому що існує стереотип, що усе іноземне - правильне, корисне та потрібне.

Похожие статьи
ВПЛИВ СТЕРЕОТИПІВ У ЗАРУБІЖНІЙ РЕКЛАМІ НА ПСИХОЛОГІЮ ОСОБИСТОСТІ., Проблематика впливу стереотипів на індивіда - Стереотипи в рекламі

Предыдущая | Следующая