Аналіз ширини, глибини, насиченості і гармонійності товарного асортименту - Дослідження маркетингової діяльності приватного підприємства ТОВ фірма "ОЛІС ЛТД"

Приватне підприємство ТОВ фірма "ОЛІЛ ЛТД" є одним із перших підприємств в Україні яке виробляє продукцію із соняшникової олії і воно займає найвищі сходинки завдяки високій якості усіх товарів. Підприємство має широкий асортимент продукції включаючи в себе виробництво майонезу, кетчупу, олії, гірчиці та оцет. Такий асортимент повністю задовольняє потреби споживачів в своїй сфері, але для збільшення свої споживачів, підприємство постій удосконалює свій товар. Глибина асортименту визначається кількістю моделей, розмірів або відтінків смаку, кількістю різновидів товару певного товарного асортименту.

Таблиця 2.3

Ширина і глибина товарного асортименту ТОВ фірми "ОЛІС ЛТД"

Глибина

Майонез

Кетчуп

Олія

Гірчиця

Оцет

Провансаль 67% (Банка стекло)

Кетчуп "Томатний"

Олія рослинна рафінована дезодорована

Гірчиця "Російська" (тара - пет-бутылка флип-топ)

Оцет "Столовий" ( тара - пет-бутылка)

Провансаль 67% (Ведро полимерное)

Кетчуп "Шашличний"

Гірчиця "Російська" (тара - стекло банка)

Провансаль 67% (Лоток)

Кетчуп "Пікантний"

Гірчиця "Російська" (тара - флакон)

Соус "Апетитний" (Пет-бутылка)

Томатна паста "Смачного"

Гірчиця "Російська" ( тара - стекло банка)

Провансаль 40% (Фил-пак)

Гірчиця "Російська" ( тара - полимерный стакан)

Столовий (Флоу-пак)

Провансаль 50% (Дой-пак)

"Чудовий" (Пет-бутылка флип-том)

Глибина асортименту - це кількість товарних різновидів однієї групи, що виробляється на підприємстві. Глибина асортименту характеризується наявністю різновидів одного виду товару. Наприклад, на ТОВ фірмі "ОЛІС ЛТД" найглибшою категорією представлені майонез та кетчуп, їх споживання також користується популярністю. Наступний вид продукту має меншу глибину, це олія та гірчиця. З урахуванням цього показника підприємство ТОВ фірма "ОЛЫС ЛТД" вважає, що найбільш прибутковим видом продукції є майонез та кетчуп.

Підприємство намагається удосконалювати та розширити свою глибину та ширину продукцію. На даний момент ТОВ фірма "ОЛІС ЛТД" має досить великий асортимент продукції, але вони на цьому не зупиняються, і розширяють свій асортимент продукції щоб більше привабити споживача.

Асортимент продукції підприємства можна вважати гармонійним, оскільки його основу складає продукція яка виготовляється за допомогою соняшникової олії.

Отже, підприємство ТОВ фірма "ОЛІС ЛТД" є головним підприємством з виробництва якісної продукції, що є досить важливим фактором для споживачів.

Похожие статьи
Аналіз ширини, глибини, насиченості і гармонійності товарного асортименту - Дослідження маркетингової діяльності приватного підприємства ТОВ фірма "ОЛІС ЛТД"

Предыдущая | Следующая