Перевіряємо працездатність мережі., Висновок - Розробка мережі в Cisco Packet Tracer

Щоб впевнитись, що є з'єднання між комп'ютерами виконуємо перевірку, за допомогою команди ping з PC2 на PC16 (рисунок 5.9).

вікно перевірки з'єднання між комп'ютерами

Рисунок 5.8. Вікно перевірки з'єднання між комп'ютерами

Висновок

Згідно поставлених завдань мною було виконано моделювання комп'ютерної мережі, розрахунок та побудова логічної структури, вибір і обгрунтування варіанту топології комп'ютерної мережі, проектування та розрахунок кабельної системи, підбір відповідного обладнання для керування мережею та її обслуговування, яке забезпечуватиме її максимальну продуктивність.

Для проектування комп'ютерної мережі на підприємстві я обрав топологію зірку. Детально проаналізував технології побудови локальних мереж та вирішилв використовувати технологію Fast Ethernet 1000Base-TX.

Згідно проведених мною розрахунків, у загальному буде використано близько 7800 м кабелю виду UTP.

Для проектування локальної комп'ютерної мережі підприємства, необхідно, 6 комутаторів Cisco SB SF110-24-EU, 2 маршрутизаторів Cisco SB RV320. Крім того необхідно 3 сервери і 180 комп'ютерів. Вибір мережевого обладнання проводився з врахуванням економічної обгрунтованості застосування та впровадження в локальну мережу підприємства.

Було проведено поділ мережі підприємства на підмережі, розподіл адресного простору на поверхах підприємства, а також побудову схем фізичної і логічної структури мережі. Створені таблиці маршрутизації для мережевих пристроїв та робочих станцій, створена модель мережі, за допомогою емулятора Packet Tracer.

Похожие статьи




Перевіряємо працездатність мережі., Висновок - Розробка мережі в Cisco Packet Tracer

Предыдущая | Следующая