Вступ - Туристичний бізнес. Протокол етикету

У сучасних умовах розвитку світового співтовариства великого значення набуває перспектива соціальної й політичної інтеграції й культурного співробітництва. У цьому плані велику роль грає міжнародний туризм, який сприяє взаємодії й взаємозбагаченню культур, що у свою чергу відповідає сучасній філософії діалогу культур.

Колосальний економічний ефект туризму в найбільш багатих і розвинених країнах світу привів до того, що без вивчення цього феномена, без розуміння його соціокультурного, морального змісту неможлива подальша інтеграція цього явища у світове співтовариство. І особливої уваги тут заслуговує людина, як головний компонент туризму.

Туризм - це не тільки подорожі, це потужна індустрія, що забезпечує пересування й знаходження людей у певному середовищі, де люди постійно вступають у певний контакт і складні взаємини з навколишнім світом. Яким чином відбувається цей контакт, залежить не тільки від рівня організації індустрії туризму, а й від самої людини. З якими своїми особистісними цінностями людина включається у взаємини з навколишнім середовищем, якими етичними нормами поводження вона керується у своєму спілкуванні, від цього багато в чому залежить успіх індустрії гостинності. Зокрема на цю проблему звертали увагу такі фахівці, як Пазенюк В. С. [1], Федорченко В. К. [2], Левицька О. I. [3] та інші.

Мета даної роботи полягає в тому, щоб на прикладі діяльності готелю проілюструвати процес формування культури спілкування в індустрії гостинності, застосовуючи принципи та підходи прикладної етики.

Похожие статьи
Вступ - Туристичний бізнес. Протокол етикету

Предыдущая | Следующая