ВСТУП, СИЛА ДЕТАЛЕЙ - Імідж ділової жінки

Актуальність теми Полягає у тому, що для ділової жінки імідж найбільш важливий, адже від того, яке враження виробляє ділова жінка, в чималому ступені залежить ставлення відвідувачів, клієнтів, співробітників і партнерів до неї самої і до заснування в цілому.

Вибір цієї теми не випадковий, так як в сучасному діловому світі жінка відіграє все більш значну роль. Все більше жінок проникає в ділові кола, хоча для цього їм доводиться витрачати набагато більше зусиль, часу, таланту, ніж чоловікам.

Ступінь наукової розробки теми. При написанні даної роботи була використана література таких авторів як Н. А. Коробцева [1], К. К. Сарматова [2], Є. Б. Перелигіна [3], Ф. А. Кузін [4].

Структура роботи. Реферат складається зі вступу, 3-х розділів, висновків та списку використаних джерел. Загальний обсяг роботи складається із 16 сторінок.

СИЛА ДЕТАЛЕЙ

Для створення цілісного вигляду значима будь-яка сама непримітна деталь. Але багато жінок заощаджують не там, де треба, і не витрачають грошей на добротні аксесуари. Пам'ятайте: дешеві чи поношені туфлі все зводять нанівець. Так само, як і допотопні сережки - знамениті перламутрові кліпси, - носяться до всього, псують враження від вишуканого костюма.

Природно, для працюючої жінки час дуже дорого і покупки втомлює. Але якщо ви знаходите час для придбання нового костюма, хіба не варто витратити ще годину-другу і купити все необхідне для створення загального вигляду? Звичайно, купуючи новий костюм, ви повинні прикинути що з наявних речей підійде до нього. Але не сподівайтеся, що розтоптана торішня взуття буде гідна його і в цьому році. Ви повинні подумати все до найдрібніших подробиць.

Ніколи не вирушайте на роботу в новому одязі, не примірявши її як слід будинки. Надіньте всі разом, щоб переконатися, що фасони і матеріали гармонують один з одним. Якщо у вас є хоч найменші сумніви, почекайте з даною комбінацією. Якщо ж до костюма не підходить ні одна з ваших блузок, купіть для різноманітності дві-три нові.

А як бути з косинками? Чи допускає їх фасон жакета? Пояс: Коли ви знімаєте жакет, чи потрібен вам пояс, хоча на спідниці і немає петель. Ви ж знаєте як виглядає чоловік у штанях без поясу; це ставитися і до жінок - чи мають вони штани або спідницю. Чи є у вас до костюма хороший шкіряний пояс відповідного кольору і ширини? Пояс повинен виглядати частиною костюма, і не бити в очі, як непотрібний придаток.

Якого кольору і товщини повинні бути колготки для нового костюма? Інші могли б зіпсувати все враження. Спробуйте різні відтінки і текстури, матові і з невеликим блиском. Яке загальне враження? Спробуйте варіанти. Якщо ні один не вдалий, купите нові.

А ваші туфлі? Того чи вони кольору? А каблуки - елегантні і чи зручні? Чи відповідає їх якість якості костюма? Якщо у вас є сумніви, надягніть найкращі туфлі.

А прикраси - сережки, брошка або намисто. З такими доповненнями ваш костюм може виглядати ще дорожче, причому вони зовсім не повинні бути золотими.

Далі йдуть поради, як вибрати доповнення, як найкраще використовувати коштовності і уникнути помилок, які ви до цих пір робили.

Прикраси

У підприємницькій сфері прийняти носити лише золоті, срібні або перлові прикраси або їх комбінації, оскільки вони виробляють "найсерйозніше" і "відповідає положенню" враження. Діаманти і кольорові дорогоцінні камені вдень не годяться. Дерево, акрил, шпагат, стрічки, гумки тощо тут не мають сенсу.

Рекомендується жінкам з теплими фарбами - з золотисто - білявими, рудими або каштановими і, можливо, з веснянками - носити тільки золоті прикраси. Жінки холодного типу, особливо з сивим волоссям, набагато привабливіше і гармонійніше виглядають з срібними прикрасами. Решта жінок можуть носити і золото, і срібло, як самостійно, так і в комбінаціях.

Сережки

"Сережки для жінки так само важливі, як і краватка для чоловіка". Носіть їх кожен день, на будь-який діловий захід, а не тільки на світські прийоми.

При виборі сережок ви повинні керуватися вашою індивідуальністю, формою обличчя, будовою тіла, вашими фарбами і тим виглядом, якого ви хочете досягти. Ніколи не копіюйте стиль своєї приятельки або колеги, яким би вдалим він не був. Деякі сережки можуть вас спотворити! Перш за все, переконайтесь, чи йде вам певний стиль і чи відчуваєте ви себе в ньому вільно.

Слідкуйте за тим, щоб форма сережок була вам до лиця. Якщо у вас дуже вузьке підборіддя, краще вибрати круглі сережки. Жінки з широким або квадратним підборіддям краще виглядають в плоских і довгих сережках. Сережки повинні бути виразними, але не домінувати на обличчі. Ви все-таки хочете, щоб при спілкуванні центром уваги були ваші очі, а не вушні мочки. Якщо ви невисока і тендітна, більш застосовні для вас м'які форми, великим жінкам потрібні більш виразні і масивні сережки.

Намисто

Намисто або нитка перлів може набагато ефективніше доповнити виріз, ніж святкове косинка або комір. Тип намиста залежить, перш за все, від довжини і повноти вашої шиї і всієї будови тіла.

Жінки з нормальною і довгою шиєю можуть чудово виглядати в широких кольє, настільки ефективних з жакетом без коміра. Якщо у вас коротка шия, краще не підкреслювати цього і вибрати для себе довгу просту або в кілька рядів золотий ланцюжок або нитку перлів, які створять вертикальну лінію і оптично подовжать вашу шию. Високі і огрядні жінки краще виглядають з довгими шнурами. Тендітним жінкам рекомендується носити намисто так званої театральної довжини (10-12 см нижче ключиці). Більш довгі "пригинали б їх до землі".

Проста нитка перлів чи ланцюжок з брелком рекомендується для них, як подальші варіанти.

Повна шия буде виглядати стрункіше, якщо надіти довгий ланцюжок, або шнур. До худій шиї більше йдуть короткі кольє бо оптично розширюють їх у потрібних місцях.

Брошки і шпильки

Це ті доповнення, які виражають вашу індивідуальність і положення, так що в будь-якому випадку проявіть оригінальність і стежте за тим, щоб своєю якістю вони відповідали всьому вашому образу і не були б занадто помітними і декоративними. Віддавайте перевагу простоті і носіть цікаву, абстрактну за формою шпильку або золоту (або перлову) брошку.

Уникайте постійно носити комплект сережок і брошки, бо це свідчило б про те, що ви не здатні по-своєму поєднувати речі.

Браслети

Скоротіть їх до мінімуму. Жінки, які пробували носити помітні манжети і браслети на зап'ясті руки, які пишуть, знають, яке це мука. Який стоїть дзвін, коли браслети вдаряються одна об одну, а при цьому ще треба писати! Якщо вам хочеться крім годин ще щось носити на руці, спробуйте надіти один або кілька простих браслетів на ту ж руку, де і годинник.

Годинники

Найвизначнішою річчю, що відноситься до аксесуарів, повинні бути годинник. Не тільки жінки звертають увагу на годинник інших, але і чоловіки, і вони, мабуть, ще більше.

Зараз можна дістати елегантні, прості і надійні годинник в будь-яких цінових категоріях. Тому ваші годинник не повинен виглядати без смаку і не відображати речей удачливості, навіть якщо ви отримуєте лише початкову зарплату. Жінки, які не носять годин, дають оточує зрозуміти, що не мають навіть смутного уявлення про те, яка ціна часу, і швидше за все це "домашні". Трудівниці, які ніколи не виходять "в світ". Без годин ви навряд чи встигнете куди-небудь вчасно!

Чим відповідальніше ваші професійні завдання, тим важливіше для вас годинник, і тому при виникла можливості купіть собі по-справжньому хороші і благородні годинник, які будь-якій дадуть зрозуміти, наскільки ви досягли успіху. Що стосується стилю, дотримуйтесь їх помірність.

Ручки

Справжній професіонал завжди користується якісної ручкою, по можливості - автоматичної, головним чином "під час підписання і надписування" паперів. Якщо ви віддаєте перевагу писати будь-яку конспективно інформацію кульковою ручкою, користуйтеся нею тільки за своїм столом. Але на нарадах або в якомусь іншому місці, де ви робите позначки або щось підписуєте в присутності інших, користуйтеся елегантною ручкою.

Таким чином, для того, щоб виглядати процвітаючою, зовсім не обов'язково золоте перо. Виберіть колір, розмір і форму. Яка відповідає вашому образу і яку зручно тримати в руці.

Похожие статьи
ВСТУП, СИЛА ДЕТАЛЕЙ - Імідж ділової жінки

Предыдущая | Следующая