ВИСНОВКИ, СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ - Імідж ділової жінки

Загальновідомо, що зовнішній вигляд багато в чому формує враження про людину.

Для того, щоб виглядати процвітаючою, зовсім не обов'язково золоте перо. Виберіть колір, розмір і форму. Яка відповідає вашому образу і яку зручно тримати в руці.

Уміння одягатися - це наука і мистецтво, і цьому мистецтву треба вчитися. Для ділової жінки це вміння найбільш важливе, адже від того, яке враження справляє ділова жінка, неабиякою мірою залежить ставлення відвідувачів, клієнтів, співробітників і партнерів до неї самої і до установи в цілому.

Кожна жінка, яка прагне піднятися по кар'єрних сходах вгору, повинна бути завжди на висоті і мати бездоганну зовнішність. Одними із засобів у неї в арсеналі повинні бути правильно зроблений макіяж і зачіска ділової жінки.

Отже, щоб мати успіх і професійно виконувати свою роль, потрібно обов'язково відповідати цій ролі зовні. Це досягається відповідною поведінкою і зовнішнім виглядом.

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
    1. Коробцева Н. А. Витоки іміджу. Москва: Гном-Прес, 1999. 2. Сарматова К. К. Кар'єра жінки. Москва: Фаир-Прес, 2001. 3. Перелигіна Є. Б. Психологія іміджу. Москва: Аспект Пресс, 2002. 4. Кузін Ф. А. Робіть бізнес красиво. Москва: Инфра-М, 2005.

Похожие статьи
ВИСНОВКИ, СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ - Імідж ділової жінки

Предыдущая | Следующая