Протокольні питання, які розв'язуються адміністрацією готелю - Туристичний бізнес. Протокол етикету

Зустріч біля входу в готель найпочесніших гостей (глави делегації). Цю відповідальну місію здійснює, як правило, директор готелю. Він представляється високому гостеві, вітає його й вручає йому або його дружині квіти. протокольний офіційний прийом готель

На поверсі почесного гостя й директора готелю повинен зустрічати представник поверхової служби, наприклад, старша покоївка, яка вітає гостя й показує напрямок руху по коридору до номера, що повинен бути заздалегідь відкритий. У ньому увімкнене все освітлення, виставлені за узгодженням із представниками замовника квіти, фрукти, напої.

Штори й фіранки на вікнах номера повинні бути відкриті й за бажанням гостя директор або інша посадова особа готелю коротко пояснюють гостеві вид з вікна й прилеглі визначні пам'ятки міста. Відповідають на можливі інші питання гостей.

Представники готелю обговорюють із супровідними особами високого гостя його можливі побажання (обід, чай у номер, газети, побутові послуги) і приступають до їхнього своєчасного виконання.

Проводи почесного гостя після перебування в готелі проходять тільки на виході з готелю і здійснюються директором або особою, що його заступає. Під час проводів директор дякує високому гостеві за те, що завітав у готель, і бажає щасливої дороги.

У ході розміщення й обслуговування офіційних делегацій і почесних гостей адміністрації й персоналу готелю необхідно дотримувати три основних умови:

    1) знати основні норми й правила протоколу; 2) всі свої дії й питання погоджувати зі службою протоколу замовника; 3) ставитися до почесних гостей з щирою повагою, привітно, уважно й гостинно.

Похожие статьи
Протокольні питання, які розв'язуються адміністрацією готелю - Туристичний бізнес. Протокол етикету

Предыдущая | Следующая