ОДЯГ ДІЛОВОЇ ЖІНКИ - Імідж ділової жінки

Пояси

Зараз у вас великий вибір поясів різного кольору і матеріалу. Багато хто з них виглядають набагато дорожче, ніж вони коштують. Вибирайте поясу нейтральних кольорів і такої ширини, яка підійшла б для вашої фігури і була б зручною. Не помилитеся, якщо купите пояс під колір туфель.

Пояси, продають разом з одягом - з того ж матеріалу, що і плаття, спідниця або брюки - набагато менш ефективні, ніж шкіряні. Вони зазвичай погано виготовлені та низької якості, крім того часто "прикрашені" золотими пряжками. Як тільки прийдете додому, викиньте такий пояс. Щоб вас ніколи не спокушало бажання надіти його.

Панчохи

Чи ставитеся ви до жінок, що носять панчохи одного кольору до більшості суконь? Якщо так, то ви не настільки елегантно виглядаєте, як могли б. Майже скрізь зараз в магазинах широкий вибір панчіх різних матеріалів, різних кольорів та розмірів, так що будь-яка жінка може знайти хороші панчохи для своєї робочої одягу.

У деяких сортах панчіх, особливо в тих, що продаються в самообслуговуванні і вважаються безрозмірними, ноги виглядають жахливо, неприродно, як ноги манекенів, а крім того вони часто дуже незручні.

Що стосується кольору панчіх, не прагнете досягти контрасту з одягом, але поєднуйте їх за кольором із спідницею, сукнею, брюками або туфлями. Якщо, припустимо, ви надягнете темно - синю спідницю і темно - сині туфлі, бежеві панчохи були б сильно кричущими і псували б ваш вигляд. Більше підійшли б тонкі темно - сині або блакитнувато - сірі панчохи. До спідницям і туфель теплих тонів добре надягти красиві бежеві. Ніколи не намагайтеся створити враження засмаги тим, що натягнете на ноги панчохи бронзового кольору. Виглядає це погано і зіпсує будь-який наряд. Візерунчастим панчохам - окрім таких, які можна розрізнити лише з близької відстані - не місце в робочому гардеробі.

Туфлі

Багато працюючі жінки нерідко купують туфлі "на знос" або "для разового користування", що означає: вони купують собі одну - дві пари туфель, носять їх кілька місяців, поки не зносять, потім викидають і купують нові. У більшості випадків це не дуже дорогі туфлі, які виглядають поношеними вже після третьої шкарпетки, хоч і неабияк начищені. Вони не зберігають форми так добре, як більш дорогі туфлі, частково вже тому, що не мають підкладки, а якщо вона є, то з синтетичного матеріалу.

До робочому одязі вам годилося б мати пар п'ять високоякісних туфель. Вони не повинні бути всі однакового стилю чи нудно одноманітні. Запасіться двома парами якого-небудь іншого типу, проте більшість ваших туфель має підходити до будь-якого одягу. Для роботи купуйте туфлі тільки з телячої або велюровою шкіри. Влітку не піддавайтеся бажанням купити туфлі з відкритим великим пальцем. Босоніжки, туфлі з блискучої поверхневої апретура або лакування. Це не відповідало б вашому професійному рівню.

Черевики і чоботи носите лише з практичних міркувань - взимку для захисту від холоду і снігу або в сильний дощ. Коли погана погода, у вас завжди повинні бути на роботі запасні туфлі, щоб переодягнутися. Черевики або чоботи на роботу не надягайте, хоча це і модно. Можете це собі дозволити лише у тому випадку, якщо працюєте в неординарних середовищі.

Портфель, дипломати і сумки

Працюючі жінки схильні носити з собою ще більше непотрібних предметів, ніж чоловіки. Ділові папери необхідно носити в портфельчику або у твердій папці, а всі особисті речі - косметику, щітку для волосся.

Так в чому ж проблема? Якщо не в чому іншому, так хоча б у тому, що "метушня" з двома сумками не додає вашого приходу і відходу особливого чару і тільки відволікає увагу.

Ідеальним рішенням було б одне "вмістилище" для всього. Якщо ви з тих жінок, що використовують сумку в якості ручного "облікового скриньки", одумайтесь! Запевняю вас, що можна легко вийти з цього становища. Всі особисті дрібниці - щітка для волосся або гребінь, пудра, помада - повинні уміщатися в невеликій косметичці в портфельчику або дипломаті разом із записником, гаманцем, чековою книжкою, ключами і футляром з ручками. Для жінок, які користуються громадським транспортом або таксі і вимушених мати гроші під рукою, практична і зручна маленька, але довгому ремені, сумочка.

Косинка і шарфи

При виборі косинок і шарфів ви починаєте з тих, що йдуть вашим природних фарб, фігурі і типу. Носіть їх з простими сукнями і жакетами. Збираючись купити дорогу косинку, приміряйте її з сукнею або костюмом.

Якщо косинки дратують вас при русі і не дуже подобаються вам, подумайте про довгі шарфах до плаття. Шарф можна приколоти шпилькою, щоб він не зісковзував з плечей. Шовкові косинки для недосвідчених модниць досить незручні бо зісковзують набагато більше вовняних.

Таким чином, уміння одягатися - це наука і мистецтво, і цьому мистецтву треба вчитися. Для ділової жінки це вміння найбільш важливо, адже від того, яке враження справляє ділова жінка, неабиякою мірою залежить ставлення відвідувачів, клієнтів, співробітників і партнерів до неї самої і до установи в цілому.

Похожие статьи
ОДЯГ ДІЛОВОЇ ЖІНКИ - Імідж ділової жінки

Предыдущая | Следующая