ДІЛОВИЙ МАКІЯЖ І ЗАЧІСКА - Імідж ділової жінки

Дослідження в Америці та Європі підтвердили, що жінки, які вживають косметику, володіють не тільки великими шансами досягти успіху, ніж їхні колеги, а й більше заробляють і швидше роблять кар'єру. Вони встановили, що макіяж і зачіска жінок - тобто їх доглянутий вигляд - впливають на їх роботодавців. діловий жінка одяг успіх

Якщо ви хочете дізнатися, що годиться для вас, відвідайте фахівця з косметики особи: вона навчить вас користуватися нею або порадить кошти, які поліпшать ваш вигляд. Деякі можуть нафарбуватися так, що будуть жахливо виглядати.

Кольори, які "працюють" на вас, відтінки макіяжу підберіть відповідно своїм власним фарбам. Намагайтеся підкреслити природний колір своєї шкіри, очей і волосся. Не намагайтеся поєднувати тіні для повік з кольором одягу і зосередьтеся краще на тому, щоб виглядати природною і здоровою. Тонкий макіяж допоможе вам добитися більшої удачі і в роботі, якщо ви підсилите їм виразність ваших рис, такого важливого знаряддя спілкування.

Всі знають, як чудово почувається жінка, коли її волосся відмінно виглядають, і навпаки, як погано (все одно, як ви одягнені), коли вони не в порядку. Вам, як жінці працює, потрібна зачіска, яку можна зробити самостійно. Часи, коли жінки ходили до перукаря, щоб "вимити і причесати" голову давно пройшли. Ми просто не можемо дозволити собі гаяти час у перукарському салоні; найбільше, що більшість з нас може дозволити собі - це раз на місяць або півтора місяця постригтися і попросити що-небудь обробити волосся.

Отже: наскільки колір, форма і стиль вашого волосся сприяє вашому іміджу? Будьте самокритичні. Подумайте, як виглядає ваша зачіска велику частину часу. Навіть сильно витратившись на туалети, але, не подбавши про те, щоб ваше обличчя обрамовувала притягальна зачіска, ви не з'явитеся перед оточуючими у своєму кращому вигляді. Удачливий стиль робить ваші риси більш виразними і надає вашій зовнішності силу. Всі ці чинники ви повинні враховувати.

Форма обличчя

Вам потрібна зачіска, яка надала б більшу виразність формі та рисами вашого обличчя. Приберіть назад волосся і подивіться на себе в дзеркало. Як би ви описали форму вашого обличчя? Домінує чи якась його частина - наприклад, нижня щелепа, вилиці або лоб?

Якщо ви не відрізняєтеся правильним овалом особи, до якого хороша будь-яка зачіска, треба пом'якшити найбільш різкі його частини, щоб відвернути від них увагу.

Жінку з широким підборіддям не прикрасять рівно підстрижені нижче вух волосся. Їй потрібно подовжити обличчя більш високою зачіскою, припустимо, з чубком або поступової стрижкою від маківки, і пом'якшити лінію підборіддя більш довгим волоссям ззаду.

Занадто кругле обличчя не слід обрамляти пишними локонами уздовж щік, вам більше підуть гладке волосся, зачесане назад, або зачіска з довгого волосся, яка пом'якшить повноту обличчя.

Довге витягнуте обличчя здається ще довшим з довгими прямим волоссям. Набагато більш виграшний - зачіски більш пишні з боків.

Якщо ваш перукар не здатний порадити вам найбільш вдалу для вас форму зачіски, відвідайте фахівця, який зуміє це зробити.

Колір

Багато жінок значно виграють, якщо за допомогою змивається або постійної фарби підкреслять природний відтінок свого волосся. Підсвічені або темне волосся може виглядати дивно природними і особливо рекомендуються жінкам, котрі вважають природний колір свого волосся "мишачим".

Жінкам, які прийняли рішення змінити колір волосся, ми радимо триматися свого природного кольору. Якщо ви ніколи не були блондинкою, чи будете добре виглядати, пофарбували в білявий колір. Якщо у вашого волосся на сонці димчастий відтінок, рудий колір вас страшенно спотворить. При будь-якій новій фарбі для волосся вам треба здаватися природною і свіжою. Не вживайте фарбу, яка б блідо вас. Вона буде сильно контрастувати з вашими бровами, і на цьому тлі очі втратять свій блиск. Вона не годиться для вас, хоча журнали моди і пропагують її, як останній хіт.

Якщо мова йде про новий колір волосся, не покладайтеся на думку свого шановного перукаря. Відвідайте фахівця з фарбування волосся і обговоріть з ним свої проблеми. Не погано було б приміряти кілька перук, щоб побачити, який колір волосся вам більше до лиця. Така консультація, хоча і буде коштувати чималих грошей, але ви принаймні не здаєтеся оточуючим "копалиною" або одягла перуку, що не раз трапляється в результаті дослідів або помилок в перукарнях.

Таким чином, кожна жінка, яка прагне піднятися по кар'єрних сходах вгору, повинна бути завжди на висоті і мати бездоганну зовнішність. Одними із засобів у неї в арсеналі повинні бути правильно зроблений макіяж і зачіска ділової жінки.

Похожие статьи
ДІЛОВИЙ МАКІЯЖ І ЗАЧІСКА - Імідж ділової жінки

Предыдущая | Следующая