ВСТУП - Екологічний стан аеропортів та сучасні екологічні вимоги до літальних апаратів

Діяльність, пов'язана зі створенням і використання авіаціонного транспорту (АТ),- в сучасних умовах найважливіша сфера застосування інтелектуальних та технічних можливостей людства в інтересах вирішення оборонних, народно - господарськи, наукових проблем, одна з найважливіших складовіх науково - технічного прогресу.

Однак негативними наслідками сучасної науково-технічної революції стали пряма і побічна дія на навколишне середовище (н. с), зменшення запасів сировинних та енергетичних ресурсів, негативний вплив на здоров'я людини тощо. забруднення кіотський авіаційний аеропорт

Із збільшення інтенсивності руху АТ прийшло розуміння того, що така техніка суттєво впливає на навколишне середовище, причому не тільки в районах функціонування аеродромів, але і в значно більших просторово - часових маштабах.

Міжнародна організація цивільної авіації розробила проект міжнародних норм на емісію авіаційних двигунів та шум сучасного автотранспорту

Проблема потребує постійної уваги, оскільки негативні наслідки виходять за рамки і набути катастрофічного характеру, тому треба зробити більш жорстокими екологічні вимоги до авіаційного транспорту.

Збільшення обсягів авіоперевезень, площ оброблювальних з літаків сільськогосподарських угідь, інтенсивності процесів експлуатації та поточного ремонту авіаційної техніки, викликає практично пропорційне зростання забруднень, якщо не вживаються спеціальні заходи щодо обмеження цих забруднень. Скалад забруднень навколишнього середовища від авіотранспортних процесів надзвичайно різноманітний.

Похожие статьи




ВСТУП - Екологічний стан аеропортів та сучасні екологічні вимоги до літальних апаратів

Предыдущая | Следующая