Вступ - Організація бухгалтерського обліку в університеті

Звіт є результатом практики на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В роботі використані знання, отримані в процесі вивчення ряду економічних дисциплін.

Мета виробничої практики полягає у закріпленні теоретичних знань з фінансового обліку та отримання навичок практичної роботи з оформленнння первинних документів, узагальненні облікової інформації та оволодіння функціональними обов'язками посадових осіб з профіллю майбутньої роботи.

Під час проходження виробничої практики було отримано навики: зі складання та оформлення первиних документів, розробки пропозицій щодо вдосконалення та підвищення ефективності управлінських процесів, освоєння пратичного досвіду бухгалтерської діяльності, вивчення теоретико-методичних аспектів фунціонування установи.

Основними завданнями виробничої практики є:

    - закріплення, поглиблення та доповнення теоретичних знань, одержаних при вивченні загальноекономічних та спеціальних дисциплін, набуття навичок економічної діяльності шляхом вивчення досвіду роботи суб'єкта господарювання; - розвиток навичок самостійної роботи по проведенню техніко-економічного аналізу діяльності унверситету, його структурних одиниць; - вироблення уміння самостійного вирішення окремих наукових та прикладних економічних проблем за профілем майбутньої спеціальності; - набуття досвіду роботи на посаді бухгалтера як молодшого спеціаліста; - ознайомлення з базою практики, організацією та методати її роботи в процесі здійснення основного виду діяльності; - вивчення особливостей функціонуваня установи, структурою та матеріально-технічною базою; - проведення аналізу підходів, методик та методів, яякі використовуються устоновою в процесі діяльності; - здійсення необхідних досліджень, розрахунків та аналізу фінансово-господарської діяльності; - ознайомитись з особливотями діяльності бази практики на різних ділянках з основних напрямків роботи.

Звіт з виробничої практики включає такі частини:

Перша - економічна характеристика КНУ імені Тараса Шевченка та його організаційно правова структура. У цьому розділі подана спеціалізація, описана організаційна структура.

Друга частина вміщає процес оформлення та використання первинних документів за напрямками облікової діяльності. Вивчення обліку нематеріальних активів. Зокрема наведений перелік первинних документів, які в університеті використовують для оформлення операцій із введення усіх видів діяльності. Досліджений процес узагальнення облікової інформації та оплати праці.

У третій частині відображено проведення державного аудиту контрольно-ревізійною службою. Проведення планування аудиту, його етапи, правові основи функціонування університету та загальний огляд фінансової звідності.

Внутрішньо-господарський контроль університету розлянуто у четвертій частині звіту, яка розкриває етапи планування внутрішньогосподарського контролю, визначає процедури його проведення та надання оцінки.

Аналіз господарської діяльності унверситету розкрито у п'ятій частині звіту. У ній здійснено аналіз ресурсів та їх використання, досліджено динаміку, склад та структуру надходжень та витрат університету, оцінено фінансовий стан та фінансові результати. При аналізі враховувався вид діяльності, його розмір та подані джерела інформації.

Шоста частина звіту розкриває КНУ імені Тараса Шевченка, як платника податку на додану вартість. Розкриває організацію та методику податкового обліку.

Після кожного підрозділу сформовані обгрунтовані висновки, надані пропозиції щодо підвищення ефективності використання чи зниження даних напрямів.

Загальний обсяг роботи становить 137 сторінок друкованого тексту, включає 45 таблиць, 19 рисунків (схем та графіків).

Похожие статьи




Вступ - Організація бухгалтерського обліку в університеті

Предыдущая | Следующая